שתף

5000 עציצים לבני הגיל השלישי תושבי העיר

09:24 06.04.2020

מה חדש ברחובות

היענות מרשימה וגדולה ליוזמת העציצים לבני הגיל השלישי לרגל חג האביב ברחובות

 

ההיענות ליוזמת העציצים לבני הגיל השלישי לרגל חג האביב הייתה גדולה ורחבת היקף ובתוך שעות ספורות הרשימה התמלאה והמלאי נגמר.

 

אתמול החלה העירייה באמצעות מתנדבים ועובדים בחלוקת 5,000 עציצים לבני הגיל השלישי ברחבי העיר .

 

החלוקה תימשך 3 ימים עד ליום שלישי


בימים אלה , התושבים הוותיקים  מחויבים להישאר בביתם על מנת לשמור על בריאותם. עיריית רחובות יזמה פרויקט מרגש ומחמם לב  שימחיש להם כי העירייה דואגת להם,  ויעניק להם תחושת חג גם כשהם לבד. בתוך שעות ספורות כ- 5000 בני הגיל השלישי נרשמו בעצמם או על ידי ממליצים בטופס הדיגיטלי שפרסמה העירייה ביום חמישי, במפגן היענות רחבת היקף ומהירה שהפתיעה את היוזמים. מהיום ועד ליום שלישי העירייה תחלק אלפי עציצים צבעוניים שנרכשו מחקלאי עוטף עזה, לאזרחים הוותיקים המתגוררים ברחבי העיר.

 


היוזמה משותפת לסגן ראש העיר יניב מרקוביץ, מחזיק תיק חזות העיר, ד"ר רוני באום, מחזיקת תיק אזרחים ותיקים, ליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, פיקוח, שילוט ושיטור עירוני ואילנה שמעוני יו"ר גמלאי רחובות.


רחמים מלול, ראש העיר: "התגובות של התושבים מחממות את הלב. אנו שמחים שגם באמצעות מחווה צנועה זו הצלחנו לגרום להם לתחושה של אחדות ושמחה"


יניב מרקוביץ, סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר: "אנחנו שמחים מאוד על ההיענות הגדולה לפרויקט ונמשיך לקדם יוזמות כאלו. אני מבקש לומר תודה גדולה לכל העובדים והמתנדבים שלוקחים חלק במבצע הזה, שיימשך עד ליום שלישי" .


ד"ר רוני באום, מחזיקת תיק אזרחים ותיקים, קהילה ואקדמיה: "אנחנו מזכירים לתושבים הוותיקים שהם לא לבד. בשל ההכרח להישאר בבית- החלטנו להביא את האביב אל התושבים הוותיקים , לתוך ביתם"

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...