שתף

זוכרים את גיבורי המלחמה בתעודת המחצית

09:56 30.01.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

  זוכרים את גיבורי המלחמה בתעודת המחצית: ברשת אמית צירפו המורים לתעודות המחצית ציטוטים מעוררי השראה של חללי המלחמה

 

ד"ר אמנון אלדר מנכל רשת אמית הסביר כי "בחודשים הללו גילינו דמויות מופת שאך לא מזמן ישבו בכיתות כתלמידים ועלינו לגדל ולחנך לחיות לאורם, לחיים של נתינה, אחריות וערבות הדדית. המשותף לכל הנופלים הוא הציווי לחיים של משמעות. השילוב של הציטוטים בתעודה בא להנכיח את האמירה החינוכית של הנופלים. לזכור ולהזכיר את 48 הנופלים מבוגרי הרשת ואת כלל החללים"


הרב שמעון שושן ראש ישיבת אמית עמיחי ברחובות יצרף לתעודה של תלמידיו ציטוטים של הבוגרים: סרן אייל טוויטו וסמ"ר מיכאל בן חמו הי"ד: "אנחנו מחנכים לנתינה וליציאה מאזור הנוחות כנדבך מרכזי בתיקון עולם. מיכאל ואייל הי"ד הם מודל והשראה לתפיסת העולם הזאת ואין מתאים מהתעודה לציין זאת". מיכאל בן חמו הי"ד כתב: "אבות אבותי חלמו להגיע לרגע בו הם מגנים על מדינת ישראל, ואני עומד להגיע לזכות הזאת". אייל טויטו הי"ד כתב: "כל אדם צריך לתרום מעצמו לחברה בכל דרך שהיא בשביל אחרים ובשביל עצמך".


"מעבר להישג לימודי כזה או אחר, הערכים שבשמם אייל ומיכאל הי"ד יצאו לקרב הם העומדים בליבת החינוך בישיבה ולכן חשוב שייכנסו לגיליון ההערכה", מסביר הרב שושן.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...