שתף

"פתיחתו של בניין האשפוז החדש תוך כדי המלחמה הוא בשורה של ממש’’

09:31 14.12.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

"פתיחתו של בניין האשפוז החדש תוך כדי המלחמה הוא בשורה של ממש, העשייה המאומצת שלכם לטובת המטופלים ראויה לכל הערכה". כך אמר השבוע יו"ר דירקטוריון כללית, מר יוחנן לוקר בביקור בבניין האשפוז החדש של המרכז הרפואי קפלן

 


השבוע הגיע מר יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון כללית, לסיור בבניין האשפוז החדש של המרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית. הסיור הובל על ידי פרופ׳ טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד, והנהלת המרכז הרפואי. מר לוקר ביקר ביחידות השונות של המערך הקרדיולוגי, יחידת הדיאליזה והמחלקות הפנימיות בבניין האשפוז החדש, וכן במחלקות הכירורגיות בבית החולים.


במהלך הסיור נפגש מר לוקר עם עובדי ועובדות בית החולים מכלל הסקטורים, והתרשם מהמאמצים שנעשו על מנת להאיץ את התהליכים לפתיחת הבניין החדש תוך כדי המלחמה, כמענה להגדלת כמות המיטות הממוגנות בבית החולים ופתיחתם של שלושה חדרי צנתורים ממוגנים.


בניין האשפוז החדש שנחנך לפני כחודש כולל את המערך הקרדיולוגי, לרבות CT לבבי ושלושה חדרי צנתורים ממוגנים, וכן שלוש מחלקות פנימיות, יחידת דיאליזה ומרפאות עיניים. הבניין נבנה בסטנדרט בניה גבוה ביותר, ולצד תשתיות אשפוז חדשות, הוא כולל מכשור וציוד רפואי חדשני ומתקדם, אשר מגדילים באופן ניכר את היכולת של בית החולים לקלוט ולתת שירות רפואי איכותי ומקצועי למטופלי בית החולים.


מר יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון כללית אמר לעובדי המרכז הרפואי קפלן: "בניין האשפוז החדש הוא בשורה של ממש לתושבי האזור, ואני מודע למאמצים הגדולים שנעשו על ידי העובדים וההנהלה בשביל להאיץ את התהליכים לפתיחתו כבר תוך כדי המלחמה, ולא בסוף השנה כפי שתוכנן. מערכת הבריאות וכללית בתוכה הוכיחה עצמה כמרכיב מרכזי בחוסן הלאומי של מדינת ישראל, והתרומה שלכם להמשך הרציפות התפקודית במתן שירותי בריאות למטופלים הינה חשובה מאין כמותה. אני מעריך את העבודה הקשה שהשקעתם ומבקש להודות לכם על העשייה ביתר שאת, דווקא בימים מורכבים אלו".


פרופ׳ טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד: "גודל השעה לצד האיום הביטחוני חייבו אותנו להתגייסות מהירה לטובת האצת העבודות וההתאמות הנדרשות לבניין האשפוז החדש שלנו. המעבר מאפשר לנו לפתוח כ-40 מיטות אשפוז ממוגנות חדשות בבית החולים לצד חדרי צנתורים וטיפול נמרץ לב ממוגן. מדובר בבניין חדש ומתקדם, הכולל תשתיות בסטנדרט הגבוה ביותר לצד מכשור וציוד רפואי מתקדם וטכנולוגיות חדשניות, שיאפשרו לנו לתת רפואה איכותית פורצת דרך. אני גאה בעובדי ועובדות בית החולים שנרתמו לביצוע המעבר, ומודה להנהלת ודירקטוריון הכללית על הסיוע שניתן".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...