שתף

"בשעתו הקשה של עם ישראל מתגלה גם גדולתו ועוצמתו – רק יחד ננצח!"

20:09 11.10.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

מתן דיל מברך על הקמת ממשלת החירום הלאומית: "בשעתו הקשה של עם ישראל מתגלה גם גדולתו ועוצמתו – רק יחד ננצח!"

 

בשעה החולפת התבשרנו על הקמת ממשלת חירום לאומית, עם הצטרפות המחנה הממלכתי לממשלה הנוכחית.

חבר המועצה עו"ד מתן דיל מברך על המהלך: "בשבת האחרונה היינו עדים למחדל, מהקשים בתולדותינו, שהביא לתוצאות בלתי נתפסות, האכזריות ביותר שידענו מאז קום המדינה. מלחמה זו, שנכפתה על כולנו בהפתעה גמורה, הביאה בצידה אינסוף יוזמות התנדבותיות של אזרחים, שברגע אחד הניחו בצד מחלוקות ודעות ונרתמו על מנת לסייע לחיילים ומשפחות. אך מתבקש כי בימים אלו יאחדו גם מנהיגינו את השורות ויהוו דוגמה לכולנו, ואני מברך על כך ששני הצדדים השכילו לשים בצד מחלוקות שבשגרה למען מטרה ברורה של ניצחון עם ישראל במלחמה."

 

בימים אלו, בהם כל אחד עושה את המיטב עבור עם ישראל, פעל דיל לסייע במספר פעולות מול משרד הביטחון, משם השתחרר לאחרונה משירות המילואים שבצע במנה״ר, ולצד זאת מספר על ההתרחשות המרגשת במטה: "מנהל מטה הבחירות, משה שחר, סגן אלוף במילואים, התגייס כבר בשעותיה הראשונות של המלחמה, כך גם אמיתי יערי, פעיל מרכזי במטה. לשמחתי ולהפתעתי, פעילים רבים וחברי רשימת 'רחובותי' התייצבו מיוזמתם כבר ביום ראשון במטה, והסבו את פעילותם השוטפת מעיסוק בבחירות לטובת סיוע לתושבי העיר."

 

ביוזמת יניב עבדי ובניצוחה של ורד נוטמן, פעילים מרכזיים במטה, נארזו במשך יומיים מאות ארגזים עמוסים בכל טוב, באמצעות עשרות מתנדבים תושבי העיר, והועמסו על משאית גדולה שפגשה את מנהל המטה בשטחי הלחימה, אשר דאג לפזרם בין הבסיסים.


ח"מ עו"ד קארין ברגינסקי, מס' 2 ברשימה, פתחה ביום ראשון בבוקר קו חם לטובת תושבי העיר דוברי עברית ורוסית במספר 052-2558441, והכריזה על קבלת קהל בכל ימות השבוע בתיאום מראש. מתוקף תפקידה כיו"ר סניף רחובות אגודה למען החייל, יזמה משלוח חבילות לאוגדה 98 ולמג"ב בירושלים. גם ח"מ דני מרשה, מס' 3 ברשימה, פתח יחד עם מלוקו סלומון, נציג שכונת קרית משה, קו חם לפניות בשפה האמהרית בטלפונים 053-8877940 // 058-4245484, וכן יזמו השניים גיוס מוצרים לחיילים יחד עם תושבי קרית משה והשכונות אושיות, מרמורק וכפר גבירול.

אך גם משפחות המילואימניקים לא נשכחו מאחור, וביוזמת מיכל וולקני, מס' 4 ברשימה, ורינת אלון דוברת הקמפיין, הושקה יוזמה חדשה בשם "חיבוק רחובותי", אשר נועדה לחבר בין סטודנטיות וסטודנטים לבין אמהות שנותרו עם ילדיהן בבית בזמן שהבעל גויס למילואים וזקוקות לסיוע בעבודות הבית, תיקונים, או סתם התאווררות לצורך שמירה על השפיות. היוזמה הינה פרי שיתוף פעולה עם נוי הילל, יו"ר אגודת הסטודנטים של המרכז האקדמי פרס. אמהות המעוניינות ליהנות מהמיזם, מוזמנות למלא את פרטיהן בטופס המקוון >> https://bit.ly/3QcrD9v

ביוזמות נוספות ומבורכות הצליחו פעילי המטה לרכוש תרופות לחיילים ולדאוג שיגיעו לייעדן, לגייס קבוצת אנשים שעברו את גיל המילואים אך נמצאים בכשירות פיסית למטרת חילוץ אנשים בדרום, ולנצח על פרויקט מחמם לב – כתיבת מכתבים לחיילים בידי ילדים ובני נוער ושליחתם לבסיסים למטרת עידוד וחיזוק.

דיל: "אני גאה באווירה המשפחתית ובאחווה שנוצרה, שאפשרה לייצר כל כך הרבה פעילויות בזמן כה קצר, תחת אש ואזעקות. בהזדמנות זו אני מביע את תנחומיי למשפחות הנרצחים, מתפלל להחזרתם של הנעדרים והשבויים בשלום ומאחל החלמה מהירה לפצועים, ביניהם יובל סימן טוב, חבר רשימתי שנפצע מאש מחבלים ומתאושש כעת בביתו. מברך על ממשלת החירום הלאומית שהוקמה, כי רק יחד ננצח!"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...