שתף

תלונה הוגשה נגד חבר הכנסת מרחובות

14:30 24.12.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

תלונה הוגשה לוועדת האתיקה של הכנסת בעקבות הציוץ הבוטה של איש השמאל הקיצוני חבר הכנסת עופר כסיף מרחובות מהרשימה המשותפת

 

כסיף צייץ בחשבון ה-X (טוויטר) שלו כי "אסירים פלסטינים שאנחנו יודעים עליהם נהרגו מאז טבח ה-7.10 בתוך בתי הכלא. רוח הכהניסט חובב הרוצחים שורה על שב"ס, ואלו כבר התחילו לקטול. במדינה בה נהרגים אסירים בדרכים עלומות, גם אזרחים חופשיים יתחילו למות באופנים מיסתוריים. את ממשלת הדמים יש לסלק מייד! היא סכנה לחיי כולנו!".

 

בעקבות הציוץ הזה, ארגון זכויות האדם בצלמו פנה במכתב לוועדת האתיקה של הכנסת בדרישה לגזור על כסיף את העונש המקסימלי שהינו הרחקה לחצי שנה וקנס כספי.

 

במכתב ציין מנכ"ל בצלמו שי גליק: "מדובר בהאשמות דיבה חמורות ביותר כלפי סוהרים שהינם אנשי כוחות הביטחון כידוע. שמוסרים נפשם ועובדים קשה ביותר בכלל ומאז הטבח הנורא בפרט.

 

בנוסף לקרוא לחבר כנסת ושר 'חובב רוצחים' זה אמירה שקרית ופוגענית שאף היא מהווה הפרת כללי אתיקה. עופר כסיף מהווה סכנה לביטחון ישראל ולמדינת ישראל ופוגע קשות בכולנו. אני קורא לכינוס חירום של הוועדה והרחקתו באופן מידי לתקופה המקסימלית כולל קנס מקסימלי".

 

חבר הכנסת עופר כסיף

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...