שתף

תכנית מקיפה למען נוער בסיכון בכפר גבירול

09:34 13.05.2019

מה חדש ברחובות

אתמול הוצגה תוכנית מקיפה לטיפול בצרכי נוער בסיכון בשכונת כפר גבירול

 

התוכנית שהוצגה לראש העיר היא חלק מתהליך מתמשך של טיפול בצרכים העולים בנושא הנוער בסיכון, אשר בו שותפים כל הגורמים הרלוונטיים: חברי המועצה מחזיקי התיקים, האגף לשירותים חברתיים, אגף החינוך, רשת חוויות , הרשות למלחמה באלימות, סמים ואלכוהול, תוכנית 360 ועוד

 

בפגישה רבת משתתפים אתמול בלשכת ראש העיר  הוצגה תוכנית העבודה המקיפה לטיפול בנוער בסיכון בשכונת גבירול.
מלבד ראש העיר, רחמים מלול, ומנכ״ל העיריה, דורון מילברג, נכחו בפגישה אסף אל-בר, מחזיק תיק ילדים בסיכון ומעמד הילד בשיתוף פעולה עם סגן ראש העיר אבנר אקוע, תושב השכונה, אמיתי כהן, יו״ר רשת חוויות , מ״מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום, וכן כל הנציגים המקצועיים המטפלים בנושא.

 

מועצת העיר. למען נוער כפר גבירול

 


בשלושת החודשים האחרונים נערך מיפוי מקיף של כל הצרכים של נוער בסיכון בשכונה, והוכנה תוכנית מקצועית מפורטת שמעניקה מענה מקיף לתחום. התוכנית מבוססת על מודל של עבודה בשותפות של כל הגורמים הרלוונטיים הפועלים בשכונה: האגף לשירותים חברתיים, רשת חוויות, היחידה לקידום נוער ומחלקת הנוער באגף החינוך, מחלקת שח"ר-קב"סיות באגף החינוך, הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול ותכנית 360.

 


כבר לפני מספר חודשים הוקם צוות רב מקצועי הכולל את כל הנציגים הרלוונטיים, על מנת לתאם את העבודה ולאגם בין כל הגורמים הפועלים בשכונה- כך שיהיה  מענה מקיף וכולל לכל צרכי נוער בסיכון בשכונה. תוצאות העבודה הוצגו אתמול בפגישה, שנערכה אחרי 3 חודשי עבודה של הצוותים המקצועיים. מדובר בתהליך מתמשך של טיפול בצרכים העולים בנושא הנוער בסיכון בשכונה.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...