שתף

תכירו את מספר 2 ברשימה של פנחס הומינר

09:15 11.09.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

תכירו:  יוני ביטון - מספר 2 ברשימה החסידית  -חברתית של הומינר. יזם, הייטקיסט ופעיל חברתי.  ביטון, אב לילד אוטיסט בתפקוד נמוך, מצהיר כי הוא רואה שליחות עליונה בסיוע למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים.  הומינר: "יוני ביטון הוא דוגמא מצוינת לעשיה המאחדת שאנחנו דוגלים בה"

 

חבר מועצת העיר פנחס הומינר, חושף את הפעילים החברתיים והאישים אשר ירכיבו את רשימתו. הומינר ידוע כמי שפעל לטובת כל תושבי העיר ומתמודד לכהונה נוספת במועצת העיר בראשות רשימה חסידית – חברתית ג', כאשר הוא מאגד מאחוריו תומכים מכל המגזרים בעיר.

 

לסיעה העל מפלגתית הצטרף יוני ביטון, בן 41, נשוי + 5, תושב העיר רחובות המעורה מאוד בעשיה הציבורית.


ביטון הוא איש הייטק שגדל במשפחה מסורתית וכיום משמש כבעלים של חברת פיתוח תוכנה, כאשר בשנים האחרונות הקים ביטון את ארגון "הללויה" העוזר למשפחות קשות יום ובמצוקה. היה ממקימי בית הספר 'עידוד' לילדים בעלי צרכים מיוחדים בעיר ומשמש כחבר ועד ההורים בבית הספר 'לוטם'.

 

לדברי ביטון: "כאב לילד אוטיסט בתפקוד נמוך, אני מגיע בראש ובראשונה כדי לקדם את המענה למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים".  ביטון מציין כי הוא רואה זכות גדולה בהצטרפות לרשימה של הומינר "המהווה סמל ודוגמא לרוח הרחובותית שעיקרה אחדות ועשיה למען האחר".

 

עוד הוסיף כי "בימים של שסע חברתי אני מרגיש צורך להגיע ולחבר בין כלל תושבי העיר; חרדים, חילונים, דתיים, ללא הבדל צבע. אני חושב שפנחס הומינר הוא הדוגמא הכי טובה לחיבורים בין כלל האוכלוסייה. הוא איש עשייה רב פעלים ותושבי רחובות בכללותם מעריכים אותו. זאת זכות בשבילי להיות במקום שמאחד את עם ישראל".

 

יו"ר הרשימה החסידית חברתית, פנחס הומינר בירך את יוני ביטון על הצטרפותו ואמר: "אנחנו שמים דגש ומתמקדים בלפעול יחד למען כולם. יוני ביטון הוא דוגמא מצוינת לתפיסה ולערכים של השליחות שלנו במועצת העיר, שהם בראש ובראשונה עשייה מאחדת ומסורה לכלל המגזרים, ולכל תושב ותושב שיודע שאנחנו הכתובת שלו".

 

יוני ביטון. איש רב פעלים

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...