שתף

תכירו את כל חברי רשימת ''רחובותי''

10:10 20.09.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

להיות ראשון זה מחייב! מתן דיל, הראשון להגיש "רשימה שמייצגת את הפסיפס הרחובותי במלוא הדרו. זאת רחובות!". תכירו את חברי הרשימה

 


נבחרת "רחובותי" יצאה לדרך – יחד נוביל לשינוי!


המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, אשר חשף בשבועות האחרונים את "החמישייה הפותחת" של רשימתו, היה הראשון להגיש הבוקר, רביעי, את רשימת "רחובותי" המלאה ליו"ר וועדת הבחירות ואת מועמדותו לראשות העירייה. רשימת "רחובותי" השיוויונית והמגוונת, כשמה כן היא, מתהדרת בהרכב מרתק של נשים וגברים (בריץ'-רץ'), המייצגים מגוון דיעות, אמונות ומגזרים, ויוצרים תמונת פסיפס מרהיבה של רחובות.


אז בואו נכיר את הנבחרת:

מספר 2 ברשימה, חברת המועצה, עו"ד קארין ברגינסקי, שותפה לדרכו של מתן בשנים האחרונות, שעשתה רבות למען העיר ותושביה, לרבות הובלת המאבק להכנסת מצלמות לגנים הפרטיים, הובלת המהפכה בנושא ההזנה בגנים ובבתי הספר מתוקף תפקידה כיו"ר הנהגת ההורים והקמת מוזיאון הווטרנים. קארין יזמה סיוע משפטי לתושבי העיר, טיפלה בהוזלת חשבונות המים, ובשעות הפנאי היא מתנדבת כיו"ר סניף רחובות של האגודה למען החייל ומסייעת לחיילים בודדים.

מספר 3 – חבר המועצה דני מרשה, יזם פרטי, אקדמאי ופעיל חברתי למעלה מ-15 שנים, מגיע נחוש לטפל באתגרים אשר עומדים בפני הקהילה הרחובותית הוותיקה של יוצאי העדה האתיופית, שעדיין סובלת מקשיי קליטה גם אחרי עשרות שנים בארץ. האמונה של מרשה בדרך ורצונו לתת ביטוי ולשנות את המציאות הקיימת לאוכלוסיה שלמה, הביאו אותו לחבור אל דיל, יחד כתבו תכנית סדורה עבור הקהילה, תכנית אשר מציבה מספר מטרות-על בלתי מתפשרות, בראשן שינוי תדמית השכונות ובתוך כך את רמת החיים של תושביהן, דאגה לחיים עצמם בזמן תהליכי הפינוי בינוי, מתן מענה לנוער ולתלמידים מתקשים, הנגשת כלל שירותי העירייה לקהל הוותיק ובתוך כך פעילות יומית במועדונים ועוד.

מספר 4 – מיכל וולקני, רואת-חשבון, אקטוארית, יועצת ומגשרת פיננסית, מומחית בכלכלת משפחה ומתנדבת למעלה מעשור בעמותת "פעמונים". בעברה ניהלה את עמותת "ראם" לקידום החינוך האנתרופוסופי ברחובות, את בית התרבות בשכונת חבצלת, כשבמקביל נרשמה לזכותה עשייה עירונית עשירה כשהפיקה אירועי איכות ותרבות רבים כגון רפואה על הבר, פסטיבוק, ארגזי סיפורים ועוד. וולקני, ילידת רחובות, הצטרפה לרשימתו של מתן דיל מתוך הבנה כי העיר זקוקה לשינוי עמוק, ומתוך רצון לתרום מהידע הנמצא בארגז הכלים שלה לתועלת הציבור, כדי לאפשר לעיר להתנהל בצורה נכונה ויעילה יותר, התואמת את צרכי התושבים.

מספר 5 – יובל סימן טוב, רק בן 23, וכבר הספיק לצבור רקורד מדהים של עזרה לזולת, עשייה קהילתית ותרומה למדינה. סימן טוב הוא לוחם מצטיין, פעיל בצופים ובנוער "יש עתיד" במשך שנים ומנכ״ל עמותת ״ג׳סטה״, הפועלת בעיר רחובות במטרה לסייע לבני הגיל השלישי, בהשתתפותם של בני נוער וצעירים תושבי העיר. כחבר מועצה הוא שואף להמשיך ולממש את חזונו בעזרה לזולת, עשייה ודאגה לאחר, תוך מתן דגש על האוכלוסייה הצעירה ברחובות והצרכים שלה.

מספר 6 – טובה שטראוכלר, מגיעה אלינו מתחום החינוך, בעברה מורה ומחנכת בבית ספר "תחכמוני" 33 שנים, כותבת ספרי ביוגרפיה ומדריכת כלות חילוניות דרך ארגון "צֹהר". טובה מגיע הנחושה לפעול למען אזרחיה הותיקים של רחובות, וחלומה – ליצור פלטפורמה שתסייע לתושבים אלה להסתדר בעולם העכשווי והדיגיטלי, ולעזור להם בכל נושא המחשוב מול מוסדות שונים כגון בנקים, עירייה וכדומה.

מספר 7 – אמיר שרעבי, דור שלישי ברחובות, לסבא שעלה מתימן הישר לשעריים בשנות ה-30 של המאה הקודמת. רואה חשבון במקצועו, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ושני תארים שניים במשפטים ומנהל עסקים, עבד כסמנכ"ל כספים במספר חברות בסקטור הפרטי והציבורי, ומגדיר את עצמו כאדם שנולד לעזור לזולת. מוכן ומזומן לסייע לכל אדם, לרבות בהנגשת שירותי העירייה לתושבים. שרעבי נמנה על מייסדי הקרן להנצחת אחיו, סמ"ר גיל שרעבי ז"ל, שנהרג באסון המסוקים, קרן מלגות אשר באמצעותה סייעו לתלמידים מעוטי יכולת ותלמידים שתרמו לקהילה.

מספר 8 – אורית טייה, פעילה חברתית, בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במנהל עסקים, בעברה יועצת השר לביטחון פנים לשעבר, עוזרת ראש עיריית יהוד מונוסון וחברה בוועדת היגוי של שותפות רחובות מיניאפוליס מטעם הסוכנות היהודית. בנתה וניהלה תכנית מנהיגות ארצית שמטרתה להכשיר צעירים וצעירות להתמודד בבחירות המוניציפאליות, מטעם הפרויקט הלאומי לקהילה האתיופית. טייה מעידה כי העשייה החברתית ושיפור חייהם של אוכלוסיות חלשות בוער בקרבה וכעת מעוניינת להשקיע את מרצה למען כלל תושבי רחובות. היא מאמינה גדולה בחינוך כפותח דלתות ושלכולם מגיע חינוך הולם. לשיטתה, הכוונה נכונה יכולה לשנות את מסלול חיים.

מספר 9 – משה אידלמן, הוותיק שבחבורה, סוגר את הרשימה המכובדת, עם רצון גדול ויכולות מוכחות לפעול למען תושבי רחובות ותושביה הוותיקים בפרט. אידלמן נולד במושבה רחובות, למד והתחנך בעיר, משמש כיום כיו"ר ועד גמלאי מכון ויצמן, עבד כמנהל החשמל של מכון ויצמן והיה חבר ועד העובדים של המכון. בעברו שימש כנגיד רוטרי ישראל.

מספר 1 – עו"ד מתן דיל: "רחובות היא אהבת חיי ומשימת חיי, ואין גאה ממני להציג רשימה אשר מייצגת את הפסיפס האנושי הרחובותי במלוא הדרו. רחובות היא מיקרוקוסמוס של החיים כאן בארץ. ברחובות אני מרגיש מחובר לכולם, בלי קשר לאמונתם, לאורחות חייהם או לבחירותיהם. הדרך בה אני פועל, פעלתי ואפעל בעיר שלי, היא דרך של קירוב לבבות, דרך שתאפשר לכל אחת ואחד למצוא את מקומו ואת המענה לצרכים והרצונות שלו. זו האמונה שלי, זו הבשורה שאני יודע שיכולה לצאת מרחובות, ואלו חברי הרשימה הנפלאים אשר יחד איתם אוביל לשינוי!"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...