שתף

תכירו את בתי הספר שזכו במקום הראשון בתחרות הסלוגנים

11:12 08.04.2019

מה חדש ברחובות

אילו סלוגנים קיבלו את מירב ההצבעות בתחרות העירונית לשמירה על חזות העיר?במסגרת התחרות, שנערכה בשיתוף אגף חזות העיר ואגף החינוך והנוער, נבחרו ארבעה סלוגנים שהוגשו על ידי בתי הספר בעיר, והם יפורסמו בחודשים הקרובים על צי משאיות האשפה בשירות עיריית רחובות.

 

בן צבי במקום הראשון, ואחריו בתי הספר ע"ש סמילנסקי, רון ארד ובארי בשדה * הבחירה נערכה על ידי תושבי העיר באמצעות שיקלול ההצבעות בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות.

 כחלק מתהליכי הסברה חינוכית להעלאת המודעות על חשיבות השמירה על הניקיון והסביבה נערכה בשבועות האחרונים תחרות עירונית בקרב כלל תלמידי בתי הספר היסודיים והעל - יסודיים בעיר. לגמר עלו שישה סלוגנים שנבחרו על ידי וועדת שיפוט עירונית: מתוכם נבחרו ארבעה סלוגנים אשר יעוצבו ויותקנו בגדול על צי משאיות הזבל של מערך האגף לחזות העיר.
שלושה מהסלוגנים נבחרו על ידי תושבי רחובות באמצעות ההצבעות בעמוד הפייסבוק העירוני ואחד נוסף נבחר על ידי וועדת השיפוט העירונית..

 


הסלוגן שצבר את מירב ההצבעות: "חזות העיר- זה בידיים שלנו: נאמנים לניקיון לעתיד של כולנו", הוגש על ידי בית הספר בן צבי וצבר את מירב ההצבעות. תלמידי בית הספר זוכים, בנוסף לפרסומים, גם באירוע הפנינג בית ספרי.בית הספר סמילנסקי, הגיע למקום השני בשיקלול ההצבעות עם  הסלוגן " כשהאשפה לא סביבנו, יותר נעים ברחובות עירנו" .

בית הספר ע"ש רון ארד הגיע למקום השלישי עם הסלוגן "רחובות בוחרת נקי" .

השופטים בחרו את הסלוגן של בית הספר בארי בשדה  - "צעד קטן לפח, צעד גדול לסביבה".סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ' : "למשאיות האשפה בעיר תהיה מעתה חזות חדשה שהציבור בחר, ויש לכך גם משמעות חינוכית. חלק מהשמירה על חזות העיר  הוא החינוך של דור העתיד . תחרות הסלוגנים היא רק ההתחלה של קמפיין הסברה עירוני לניקיון ולשיפור נראות המרחב הציבורי. אני מודה לכל בתי הספר שהתגייסו לתחרות, ולכל התושבים והתושבות שהשתתפו בהצבעה ".מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום: "התלמידים ובתי הספר שלחו סלוגנים טובים והיה לנו קשה לבחור מביניהם. חלק מהמטרות של מערכת החינוך העירונית היא להכין את התלמידים לחיים ולהטמיע בהם ערכים. ערכי האכפתיות , חינוך לנקיון ושמירה על הסביבה הם חלק מכך. "

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...