שתף

תחרות הנואם הצעיר: זוכים מרחובות

15:33 04.02.2020

מה חדש ברחובות

 

בצירוף מקרים מרגש: הנואמת הצעירה המצטיינת - מבית הספר בן צבי, זכתה בדיוק חודש לאחר פטירת המנהלת האהובה

 

ביום ראשון השבוע התקיימה התחרות המחוזית של ״הנואם הצעיר״.

בתחרות התמודדו נציגים - תלמידים מרחובות, גדרה ויבנה.

המתמודדים נשאו כל אחד נאום משלו, בשפה עשירה וברורה, ובביטחון מלא על הבמה.


תחרות הנואם הצעיר היא תוצאה של תהליך שמתחיל בבתי הספר. מטרת התחרות היא לעודד מצויינות ולקדם בקרב התלמידות והתלמידים את פיתוח כושר הביטוי והדיבור בפומבי.

 

 

בתחרות זכו 2 תלמידים מרחובות, מתוך 3 מקומות ראשונים: במקום הראשון זכתה ליה קופרשטיין מבית הספר בן צבי שנאמה בנושא עבודת צוות, במקום השלישי זכה ליאור ביטון מבית הספר בן גוריון, שנאם בנושא אהבת הארץ.


התחרות התקיימה ביום ה 30 לפטירתה של גלית אהרוני ז"ל מנהלת בית ספר בן צבי שהקפידה תמיד על שפה עברית רהוטה ומדוייקת ונתנה מקום חשוב לנואם הצעיר.


שרה והב, מנהלת מחלקת בתי ספר יסודיים באגף החינוך בעירייה: ״עבור השופטים הבחירה היתה קשה מאוד היות וכל הילדים היו מצויינים. בזמן שהשופטים הקריאו את הזוכה במקום הראשון - ליה מבית ספר בן צבי, עלתה מול עיני דמותה של גלית אהרוני מנהלת בית הספר שנפטרה לפני חודש בדיוק. גלית הייתה גאה מאוד בתלמידיה והיתה מלאת נחת וגאווה אם היתה כאן איתנו. הזכייה הזו היא של גלית. היא עשתה עם התלמידים ועם ליה את כל התהליך לקראת התחרות ולא זכתה לראות את הזכייה״

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...