שתף

תוך מספר שעות: מאות נבדקים במתחם הקורונה ללא הפניה ועלות ברחובות

07:55 15.10.2020

מה חדש ברחובות

בתוך כשש שעות בלבד: כשמונה מאות מתושבי רחובות נבדקו במתחם בדיקות-קורונה-ללא -הפניית-רופא/ה

 

 

עיריית רחובות פתחה היום מתחם בדיקות קורונה ללא הפניה על מנת לעצור את שרשרת ההדבקות בעיר: הבדיקות נערכות היום ומחר- יום חמישי-  בין השעות 14-20 באתר הפרדסנות . רבים מתושבי העיר נענו לקריאת העירייה וראש העיר להגיע ולהיבדק, והחל מהשעה שתיים ועד השעה שמונה נבדקו כשמונה מאות איש ועוד מאות צפויים להיבדק גם מחר באותו המקום ובאותן השעות.


לאור ההיענות הגדולה, תוך כדי בדיקות דאגו צוותי העיריה במקום להכפיל את מספר הבודקים והרשמים מטעם מד”א, על מנת לצמצם את זמן ההמתנה של התושבים, ומסלול נוסף נפתח מיידית.

המקום פעל בצורה מסודרת (ראו תמונות) וראש העיר רחמים מלול וממלא מקומו זוהר בלום ביקרו במקום בשעות הערב על מנת להתרשם מהפעילות ולפקח מקרוב.
מערך הפיקוח והשיטור העירוני שמר על הסדר במקום.


הצורך בהפניה מקדימה של רופא הינו חסם עיקרי לביצוע בדיקות הקורונה. מנגד, כידוע – ישנם חולים שהם א-סימפטומטיים, ללא תסמינים, שאינם יודעים אפילו שהם חולים בקורונה, ומדביקים אנשים אחרים ללא ידיעתם.


במטרה לעצור את שרשרת ההדבקה ברחובות ועל מנת להוריד את שיעור התחלואה, פעלה עיריית אל מול פיקוד העורף ומד"א על מנת להביא לכך שיתקיימו בדיקות קורונה ברחובות ללא הגבלה.

 

‏ראש העיר רחמים מלול: "אני קורא לכל התושבים שחפצים להיבדק להגיע מחר ולהיבדק. אנו מודים לתושבים ולתושבות שהגיעו היום על שיתוף הפעולה ועל ההיענות לקריאה לצאת ולהיבדק. רק ביחד ננצח את הקורונה בעיר ונעצור את שרשרת ההדבקה!״

 

ממלא מקום רה״ע, זוהר בלום:״ גם מחר המתחם יפעל וחשוב שכמה שיותר תושבים ותושבות יגיעו להיבדק, אנחנו מחכים לכם״

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...