שתף

תהילה שפורן, בת שירות על הרצף התקשורתי, נבחרה למצטיינת השירות הלאומי-אזרחי

12:05 07.06.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

תהילה שפורן, חניכת תוכנית על"י לבנות שירות עם מוגבלות מבית עמותת 'עלה מוריה' נבחרה השבוע למצטיינת השירות הלאומי-אזרחי על התנדבותה ופועלה למען ילדים עם צרכים מיוחדים

תהילה, בת שירות על הרצף התקשורתי מתנדבת זו השנה השנייה במסגרת תוכנית 'עוצמה' של האגודה להתנדבות במעון יום שיקומי 'עלעלים' לפעוטות וילדים בחפץ חיים.

 

את התעודה קיבלה בטקס מרגש שנערך בבית הנשיא, במעמד נשיא המדינה יצחק הרצוג, שרת ההתיישבות והמשימות הלאומיות אורית סטרוק, מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי ראובן פינסקי, ומנכ"ל האגודה להתנדבות ירון לוץ.

 

בתמונה: מצטיינת השירות הלאומי אזרחי תהילה שפורן עם נשיא המדינה - יצחק הרצוג והוריה | צילום: הילה חמד

 

בין ההמלצות לזכייתה נכתב: "תהילה מגלה לאורך כל תקופת שירותה אחריות, עצמאות ומסירות יוצאת דופן. היא יצרה קשר חם ומיוחד עם הילדים איתם מתנדבת והיא נוהגת לומר שהיא פשוט מבינה אותם. נטילת יוזמה, התמודדות עם אתגרים וחשיבה יצירתית מאפיינות מאוד את תהילה שהפכה לחלק משמעותי בצוות מעון היום השיקומי. היא מהווה דוגמה ומופת הן במקום השירות והן בתוכנית 'עלי' השוכנת בקריית החינוך גבעת וושינגטון בה היא משתתפת ומתגוררת. בחודשים האחרונים תהילה החלה ללמוד בתוכנית הכנה ללימודים אקדמאים, תוך כוונה ללמוד ולעסוק בתחום החינוך המיוחד. על כל זאת ועוד, ומתוך אמונה שתהילה היא דמות השראה לחברה הישראלית, החליטה הוועדה להעניק לה אות הצטיינות".

 

הילה חמד, מנהלת תוכנית 'עלי' מבית עמותת 'עלה מוריה': "התרגשות עצומה וגאווה גדולה. תהילה היקרה כל כך ראויה לפרס החשוב הזה. מלבד ההשקעה הרבה שלה במסגרת השירות, תהילה מהווה גורם משמעותי בעל ערך מוסף לצוות המעון השיקומי 'עלעלים' בכך שהפכה את עצם היותה צעירה על הרצף התקשורתי ליתרון עצום המאפשר לה להבין עוד יותר את התהליכים והאתגרים עמם מתמודדים הפעוטות והילדים ומסייעת להם באופן התואם את הצרכים שלהם לקידומם ולשיפור מצבם. תוכנית 'עלי' ממשיכה להצמיח עוד ועוד בנות שירות עם מוגבלויות שתורמות רבות במגוון מוסדות וארגונים ברחבי הארץ".

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...