שתף

שתי ההצעות לסדר של גיא צור

14:49 20.05.2019

מה חדש ברחובות

חבר המועצה גיא צור, מחזיק תיק התחדשות עירונית ופרויקטים , הגיש שתי הצעות לסדר שיידונו במועצת העיר הערבההצעה הראשונה בנושא סיוע וחידוש חזיתות . בהתאם להצעה , "מליאת מועצת העיר מתבקשת לאשר הצעה הקובעת הקמת וועדה לקבלת סיוע ותמיכה תקציבית לשיפוץ מבני מגורים, אשר יעמדו בקריטריונים שייקבעו על פי אמות מידה רלוונטיות, ועל בסיס ייעוץ משפטי והנדסי תוך התאמה למסגרת תקציב" על פי ההצעה, הוועדה תורכב מנכ"ל העירייה , חבר המועצה צור, אנשי מקצוע ונציג ציבור עם זיקה לתחום עיסוק הוועדה.

 

ח״מ צור בפגישתו היום עם שר הכלכלה ח״כ אלי כהן

 


בנוסף, "מליאת המועצה תצהיר על תמיכתה העקרונית ועידודה לשיפוץ חזיתות מבנים למען שיפור סביבת המוגרים בעיר במקומות הנדרשים לכך"
חבר המועצה גיא צור אמר כי "מדובר בלא פחות ממהפכה, כיוון שההצעה מאפשרת להכניס לתוך תחום ההתחדשות העירונית גם בתים שאינם עומדים בתנאי הסף לתמ"א 38 , ובכל זאת אנו דואגים לשיפור חזות בתים ועסקים . אין ספק כי שיפוץ החזיתות יהווה נדבך נוסף בהתחדשות העירונית על פי חזונו של ראש העיר, רחמים מלול"הצעה נוספת שתידון היום היא הצעתו של צור בנושא קידום וחיזוק העסקים המקומיים ברחובות. על פי ההצעה, "יש להעדיף את העסקים ברחובות ולעודד את תושבי העיר לרכוש מעסקים ברחבי העיר מוצרים ושירותים". צור מציע כי " מועצת העיר תפעל לאשר החלטה עקרונית לקידום צעדים לעידוד עסקים מקומיים, ביניהם קידום כנס העסקים העירוני למתן במה לנושאים רלוונטיים, נטוורקינג וחשיפה לעסקים מקומיים" וכן " הקמת ועדה הכוללת את נציגי בעלי העסקים וקבלת הצעות לעידוד תושבי רחובות לרכש מקומי . מסקנות הוועדה יוצאו בפני ראש העיר ויועברו ליישום ככל שניתן "


צור אומר כי "כחלק ממדיניות ראש העיר לחיזוק הכלכלה בעיר רחובות, אנו חותרים לתמיכה בעסקים המקומיים בכל דרך אפשרית. מסחר ותעסוקה איתנים בעיר רחובות ישרתו היטב את התושבים ואת העיר, והם חלק אינטגרלי מעבודתנו בפיתוח העיר רחובות"

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...