שתף

שתיל לכל ילד

09:48 03.02.2020

מה חדש ברחובות

טו' בשבט ברחובות: עיריית רחובות מחלקת שתיל לכל ילד/ה35,000 אלף שתילים של פרחי העונה יחולקו השבוע לכל ילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ב' במוסדות החינוך בעיר, לרגל חג האילנות.אגף גנים ועיצוב הסביבה ואגף החינוך נערכו לקראת טו' בשבט לחלוקה של שתיל לכל ילד/ה.   בימים אלה הגיעו משטחים ססגוניים במיוחד למחסני אגף גנים ועיצוב הסביבה : לרגל חג האילנות יחולקו  35,000 שתילים של פרחי העונה לילדי הגנים ולתלמידי כיתות א-ב בבתי הספר היסודיים בעיר.


השתילים מחולקים לילדים על מנת שישתלו אותם בביתם, במטרה לעודד אותם לפעילות ברוח זו ולחבר אותם לרוח חג האילנות.ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זוהר בלום: "לטו' בשבט יש משמעות חינוכית גדולה של אהבת הארץ וחינוך לערכים של שמירה על הסביבה, שתילה, המתנה וטיפוח מתמשך. אנו רואים חשיבות גדולה בחלוקת השתילים הרכים לילדים לרגל טו' בשבט"סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ': "אנו שמחים לקיים פעילות אשר מחנכת את ילדי העיר ותלמידיה לטיפוח הסביבה ולפעילות ברת קיימא. אנו עוסקים בייפוי העיר במשך כל ימות השנה, ונשמח שההורים יעודדו את הילדים לטיפוח המרחב הפרטי עם השתילים שחילקנו"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...