שתף

שר הבריאות ביקר בקפלן

08:47 25.10.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

שר הבריאות, חבר הכנסת אוריאל בוסו, ביקר במרכז הרפואי קפלן: "המאמץ שלכם להגדיל את כמות המיטות הממוגנות בבית החולים חשוב וקריטי בעת הזו"

 


שר הבריאות, חה"כ אוריאל בוסו, ביקר אתמול  (ג') במרכז הרפואי קפלן, ונפגש עם מנהל המרכז הרפואי קפלן, פרופ' טריף בדר, הנהלת המרכז הרפואי, עובדים ומטופלים.

השר קיבל סקירה על המעבר המהיר משגרה לחירום שהתבצע עם תחילת הלחימה, על הטיפול בכ-340 פצועים ועל ההיערכות המקיפה של בית החולים להמשך המלחמה ולקליטת פצועים. פרופ' בדר סיפר לשר על המאמצים הרבים הנעשים כעת להאצת פתיחתו של בניין האשפוז החדש בקפלן, שיגדיל פי שלושה את כמות מיטות האשפוז הממוגנות הקיימות כיום בבית החולים. בהמשך הביקור פגש שר הבריאות פצועים מהמלחמה, אשר ביקשו להודות לצוות הרפואי בפני השר על הטיפול המסור והמקצועי. לסיום, עצר השר לחלוק כבוד לנרצחים והנופלים בעמדת הזיכרון שהוצבה בכניסה לבית החולים.


חה"כ אוריאל בוסו, שר הבריאות, אמר לצוותים הרפואיים בביקור: "מערכת הבריאות היא מערכת חזקה ואיתנה, והוכיחה את עצמה בטיפול בפצועי המלחמה. אני מבקש להודות לכל מי שלוקח חלק בעשיה חשובה זו. אני רואה את המאמצים הרבים הנעשים כעת בבית החולים להקדים את פתיחתו של בניין האשפוז החדש, זאת במטרהלהגדיל את כמות המיטות הממוגנות, ואומר לכם שזהו מאמץ חשוב וקריטי בעת הזו".


פרופ' טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן: "המרכז הרפואי קפלן נמצא בטווח ה-0-40 ק"מ, באזור בו יש אזעקות באופן די תדיר, ולצערנו גם נפילות. מיום הלחימה הראשון, בית החולים, על כלל עובדיו, נכנס בהתגייסות יוצאת דופן מתחת לאלונקה לתת מענה לפצועי המלחמה, חיילים לצד אזרחים, וכן להמשיך ככל הניתן לתת טיפול רפואי מקצועי ואיכותי למטופלי האזור. בימים אלו נערכים להמשך התרחבות המלחמה באמצעות עבודות על הגדלת כמות המיטות הממוגנות בבית החולים ופתיחתם של שני חדרי צנתורים ממוגנים".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...