שתף

שרת הקליטה וסגן השר לבטחון פנים הגיעו לכנס ברחובות

09:28 22.07.2020

מה חדש ברחובות

חבר המועצה שאול צגהון אירח ברחובות את שרת הקליטה פנינה טמנו שטה,  סגן השר גדי יברקן, ברהנו טגניה ועוד, לכנס מיוחד וחשוב

 

חבר המועצה שאול צגהון אירח אתמול ברחובות כנס של אנשים משפיעים מהעדה האתיופית, כולל שרת הקליטה פנינה טמנו שטה וסגן השר לבטחון פנים גדי יברקן, תושב העיר.

 

לאחר הכנס אמר צגהון: 

"היום זכיתי לארח את הנהלת פורום חברי המועצות יוצאי אתיופיה (פורום תמרץ') לאור הנחיות הקורונה רק ההנהלה התכנסה. כמה מילים על על הפורום.


פורום תמרץ' פועל במטרה לקדם מהלכים ארציים ומקומיים.


לתמרץ' ישנה הנהלה ובראשם יו"ר הפורום חבר מועצה ביבנה- שחר סימנה, דובר הפורום חבר מועצה ברמלה-משה שטה שטה.


מנהל קשרים עם ארגונים חבר מועצה בגדרה-אסף דרבה, מנהל משאבים חבר מועצה בעפולה-מר דני דסטה ואנוכי מזכ"ל הפורום.


ההנהלה בשיתוף עם כלל חברי המועצות קידמה ועודנה מקדמת תכניות רבות במגוון נושאים ובעיקר ציר מרכזי במאמץ הגדול בשמירת ההנחיות למניעת הידבקות של נגיף הקורונה והייתה שותפה מלאה עם גופים ומשרדי הממשלה בתחום רבים.


היום בכנס ברחובות נפגשנו עם השרה לקליטת עליה פנינה טמנו שטה, וסגן השר לבטחון פנים גדי יברקן, כתב הפלילים ערוץ 12 ברהנו טגניה, ועמותת ישראלים נגד גזענות, עו"ד אווקה וקובי זנה מתאם המאבק בגזענות במשרד המשפטים, תאגיד מורשת יהודי אתיופיה יו"ר דר" שמחה גטהון והמנכ"ל נפתלי אברהם. 


חשוב לי להדגיש שהמפגש ברחובות הוא משמעותי כי זה מאפשר להנגיש את הצרכים של הקהילה ברחובות ועוד שכונות רבות שחברי המועצות עושים ימים ולילות כדי לטפל בבעיות של הקהילה.

 

כל אחד בעירו בדרך הטובה ביותר כפי שהשרה פנינה טמנו הדגישה בשיחה איתנו שחשוב לה שהנושאים של הקהילה הוא בסדר העדיפות הכי גבוהה וכך ונאמר גם ע"י שאר האורחים שהיו בכנס. 

 

 

שאול צגהון ושרת הקליטה פנינה טמנו שטה

 

סגן השר גדי יברקן

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...