שתף

שלושה תושבי רחובות נבחרו לעובדים מצטיינים של צוות 3 לשנת 2022

14:50 15.05.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

הדר אלבז, לילך גרדוס וברק בן יצחק מרחובות  נבחרו לעובדים מצטיינים של קבוצת צוות 3 לשנת 2022. כחלק מפרויקט מצוינות, צוות 3 מעודד את המצטיינים לצאת להכשרה מקצועית במטרה להמשיך את הפיתוח המקצועי והאישי שלהם


כמדי שנה בוחרת קבוצת צוות 3 את העובדים והמנהלים המצטיינים שלה, אשר מייצגים בהתנהגותם את הערכים של הארגון ובלטו מאוד בעבודתם המקצועית, המסורה והשירותית ומהווים השראה לעמיתיהם. בשבוע שעבר התקיים טקס המצטיינים בנוכחות המנכ"לים והסמנכ"לים ובמהלכו חולקו התעודות. שלושה תושבי העיר רחובות שזכו להוקרה כמצטיינים הם הדר אלבז, לילך גרדוס וברק בן יצחק.

 

הדר אלבז, שעובדת בחברה כשמונה שנים במחלקת הכספים, אחראית על כל תחום המוסדות בקבוצה, רישום חשבוניות תחבורה, ביצוע חוזים בין כלל חברות הקבוצה ומתן שירות רכש חיצוני. בחברה ציינו: "הדר בעלת מיומנות גבוהה בתחום הנהלת החשבונות ובעלת הבנה מעמיקה ויכולת טיפול בנושאים חשבונאיים מורכבים. הדר מקצועית בעבודתה ובעלת רמה גבוהה של יושרה ואמינות".

 

לילך גרדוס מחברת המיגון של צוות 3 היא רואת חשבון במחלקת בילינג ובעלת כשש שנים בחברה כיד ימינו של תובל עזרא. בחברה ציינו: "לילך מבצעת כל משימה בצניעות, בשקט ובדייקנות גם כאשר העבודה מרובה. במקרה הצורך אף תשקיע מזמנה מעבר לשעות העבודה כדי לעמוד במשימות. מעבר לכך, העובדת הינה נעימת הליכות, מתייחסת בכבוד לכל אדם ומשרה אוירה של רוגע במחלקה ובחברה".

 

ברק בן יצחק ממחלקת המחשוב הינו עובד כתומך טכני קרוב לשנתיים. בחברה ציינו:  "מאז שברק הצטרף למחלקה הוא גילה מוטיבציה, מקצועיות ורצון להצליח. הוא מבצע את עבודתו בשירותיות גבוהה והוא מאוד אהוב על חבריו ועל מקבלי השירות".בהנהלת צוות 3 ציינו השבוע כי כחלק מפרויקט מצוינות, הם מעודדים את המצטיינים לצאת להכשרה מקצועית בהשתתפות החברה כדי להמשיך את הפיתוח המקצועי והאישי שלהם.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...