שתף

שישה שבחים נתפסו באתרי בנייה ברחובות

16:21 30.01.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

היום - מבצע אכיפה גדול : השיטור העירוני ומשטרת ישראל איתרו ועצרו היום 6 שבחים שנמצאו באתרי בנייה בעיר

 

מרגע פרוץ המלחמה צוותי השיטור העירוני של רחובות עובדים מסביב לשעון בכל רחבי העיר על מנת לשמור על הביטחון, בתחומים הרלוונטיים לעת הזו, כגון סיורים באתרי בניה, מחסומים בכניסות לעיר וכו.


היום, בנוסף לסיורים השוטפים של השוטרים והפקחים, צוותי השיטור העירוני והמשטרה יצאו לשני מבצעים מיוחדים ומקיפים לאיתור שבחים באתרי הבנייה בעיר.

 

המבצע הראשון החל בשעה 5 בבוקר ובו סיירו בעשרות אתרי בנייה פעילים במערב העיר, במרכז העיר ובשכונת שעריים.


בשעות אחר הצהריים השוטרים והפקחים יצאו לסיורים נוספים באתרי בנייה נוספים שעליהם התקבל מידע שבו עובדים שוהים בלתי חוקיים.


במהלך הפעילות היום נעצרו 6 שוהים בלתי חוקיים שהועברו לידי המשטרה וכוחות הביטחון.

 

עירן גיאת, מנהל השיטור העירוני: "אנחנו ממשיכים לפעול באופן יזום באתרי בנייה, בשכונות, באזורי התעשייה ובכל העיר. היום הצלחנו לאתר 6 שבחים באתרי בנייה והעברנו אותם לידי המשטרה.


בנוסף, אנו פועלים לבדוק כל פנייה ופניה של התושבים בנושאים אלה.  נמשיך לפעול בנחישות ובעקביות כדי להבטיח את ביטחונם של תושבי העיר".

 

עיריית רחובות קוראת לתושבים להמשיך לשמור על עירנות ולהתריע בזמן אמת למוקד 100 של משטרת ישראל או מוקד 106 של עיריית רחובות.

 

ראש העיר רחמים מלול:

"מבצעים יזומים הם אחד האמצעים החשובים שאנו מפעילים על מנת לדאוג לבטחון תושבי העיר.
נמשיך ליזום ולפעול ביום ובלילה ולתחזק במוכנות גבוהה את מעגלי האבטחה בעיר. אני מבקש מכל תושבת או תושב שמזהים משהו חשוד, לא להסס ולפנות למשטרה או למוקד 106."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...