שתף

שירות חדש ברוח הקורונה

13:26 14.07.2020

מה חדש ברחובות

שירות חדש ברוח קורונה: מומחי ביה"ח קפלן יערכו טיפולים ובדיקות  עיניים מיידיות ללקוחות כללית תקופת קורונה עדיין כאן, ושירות חדש של ביה"ח קפלן ושירותי בריאות כללית יאפשר ללקוחות להימנע מלהיכנס לבית חולים ולקבל שירות מעקב רשתית והזרקת אווסטין ע"י שתי מומחיות עיניים מובילות בתחומן במכון מור. שתי הפעולות בוצעו עד כה רק בבית חולים. הבשורה עבור מטופלי העיניים הנה קיצור משמעותי בזמינות התורים למרפאת העיניים ואי המתנה במרפאות החוץ של בית החולים. במהלך האבחון והטיפול יש קשר ישיר בין צוותי המרפאה בכללית והצוותים בבית החולים. 

 

דר חיה כץ, מומחית ברפואת עיניים ומחלות רשתית מזה 30 שנה בביה"ח קפלן, מסבירה כי מדובר בשירות מידי, אישי ומקצועי. "מגיעים אלינו לבדיקה אנשים עם ירידה בראיה וקושי תפקודי.  במהלך הבדיקה אנחנו מבצעים צילום הדמיה כדי לאבחן האם יש בצקת ברשתית ובמקרה הצורך באותו יום מבצעים הזרקה תוך עינית של אווסטין", היא מסבירה. "הבדיקה לא פולשנית, ללא קרינה, מהירה ואפקטיבית. אם לא מבצעים את הבדיקה ההשלכות עלולות להיות הרסניות ולגרום לנזק בלתי הפיך ואף לעיוורון".

 

ד"ר אלכסנדרה גוז, מומחית ברפואת עיניים ומחלות רשתית 18שנים בביה"ח קפלן, מוסיפה כי בצקת ברשתית יכולה להיווצר כתוצאה ממחלות סכרת, ניוון רישתית תלוי גיל וחסימה ורידית של הרשתית. "שמנו לב כי אנשים שפחדו להגיע לבית חולים בתקופת קורונה, היתה ירידה ביכולת הראיה שלהם והחמרה בבעיות העיניים כי לא טיפלו. עכשיו הם מגיעים לבדיקה במכון מור בנוחיות רבה, בזמינות גבוהה וחניה צמודה ".

ניתן לזמן תורים באמצעות מוקד מכון מור או בטלפון *2700

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...