שתף

שינוי לטובה: אשת החינוך הוותיקה טובה שטראוכלר ברשימת ''רחובותי''

16:51 21.09.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

לרשימת "רחובותי", בראשות המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, הצטרפה השבוע אשת החינוך הוותיקה טובה שטראוכלר

 

טובה שטראוכלר, רחובותית ב-48 השנים האחרונות, אמא ל-5 ילדים וסבתא ל-5 נכדים, אשת חינוך מוכרת בעיר, אשר שימשה כמורה ומחנכת מוערכת במשך 33 שנים, מתוכם 28 שנים בהן חינכה מאות רבות של תלמידים בבית הספר "תחכמוני". כיום כותבת שטראוכלר ספרי ביוגרפיה אודות אישים בכירים בציבוריות הישראלית ועוסקת בין היתר בהדרכת כלות חילוניות דרך ארגון "צֹהר".

 

ממרומי גילה הנושק ל-70, מגיעה טובה במטרה לפעול במגוון תחומים הנוגעים באוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר, עם דגש מיוחד על תושבים מבוגרים המתקשים להתחבר לעולם העכשווי בשל קושי בחיבור לעולם הדיגיטלי. טובה מעוניינת ליצור ולקדם פלטפורמות שיחברו את אוכלוסיית הגיל השלישי עם אוכלוסיות צעירות שיסייעו להם במענה לכך.

 

עוד מציינת טובה את הצורך ליצור חיבור בין תלמידי תיכון למבוגרים עריריים, וכן להקים מערך של מתנדבים מבוגרים ופעילים אשר יסייעו למבוגרים אחרים שנזקקים לכך.

 

שטראוכלר: "אני ניגשת לעניין בחרדת קודש ובשליחות. אינני מצויה בעולמות הפוליטיים והם אינם היו מנת חלקי במהלך חיי, אולם מתוך השליחות והחיבור למתן אני מאמינה שאפשר לייצר דרך להניע דברים ולעשות טוב עבור תושבי העיר. מתן תמיד היה כתובת לכל צורך או בעיה שהתעוררה, ותושבים רבים מכירים את הנייד האישי שלו ונעזרים בו בשגרה. אני מרגישה כי באמצעות החיבור הזה ניתן יהיה לקדם את הרעיונות איתם אני מגיעה לטובת האזרחים הוותיקים ברחובות."

 

מתן: "אני גאה בהצטרפותה של טובה, אשת חינוך מוערכת, אשת עשייה ויצירה, שגם עיסוקיה הנוכחיים מסמלים יותר מכל אהבת אדם וקירוב לבבות. טובה, כשמה כן היא - אישה פעילה, טובת לב ונמרצת לעשייה למען האחר בכל מקום שבו היא יכולה לפעול ולהשפיע, והיא מגיעה עם מטרה ברורה - לקדם את אוכלוסיית האזרחים הוותיקים ברחובות. ברוכה הבאה טובה!"

 

טובה שטראוכלר. אשת חינוך ותיקה וראויה

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...