שתף

שימו לב תושבי רחובות: הזדמנות אחרונה להרשמה

12:24 07.02.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

הזדמנות האחרונה להירשם: הלילה נסגרת ההגרלה של "דירה בהנחה": למעלה מ- 40,000 ביקשו להשתתף בהגרלה על דירות ברחובות עד כה

 

עיריית רחובות עשתה היסטוריה פעמיים: נכנסה להגרלה הראשונה לדירות במסלול מחיר מטרה, והובילה לאורך כל התהליך כרשות המבוקשת ביותר שבה רוצים לגור, עם מספר המשתתפים הגדול ביותר – למעלה מ- 40,000 איש שהגישו בקשה להשתתף בהגרלה על 622 דירות רק לאחרונה קבעה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה כי רחובות במקום השני בישראל באיכות החיים

ההגרלה מאפשרת לזוגות צעירים רבים לרכוש את הדירה הראשונה שלהם בהנחה משמעותית, עם עדיפות לתושבי רחובות, ועדיפות למשרתים במילואים.


משרד השיכון עורך 7 הגרלות של מחיר מטרה על 622  דירות לזכאים, מתוכן 215 דירות לבני רחובות. המועד האחרון להרשמה – הלילה , רביעי, 7.2 בשעה 23:59


ביום שלישי ה-26/12 נפתחה ההגרלה הראשונה בעיר רחובות לדירות במסלול מחיר מטרה בשכונות קריית משה (כ-370 דירות) וקריית ההגנה - שכונת " בראשית" (כ- 250 דירות) . הדירות ימכרו בהנחות של כ-20% משווי השוק ובהנחה משמעותית של עד 300,000 ₪ ליחידת דיור, בהתאם לכללי משרד השיכון.
משרד השיכון ערך 7 הגרלות של מחיר מטרה על 622  דירות לזכאים, מתוכן 215 דירות לבני רחובות. המועד האחרון להרשמה – הוא הלילה, רביעי, 7.2.24. עד השעה 23:59

לאורך כל התהליך, הובילה רחובות כעיר המבוקשת ביותר בהגרלה על פני רשויות אחרות כמו מודיעין, ירושלים, פתח תקווה, קרית גת , אלעד, אשקלון ואחרות.
כעת, ביום האחרון להגרלה ניתן לראות כי למעלה מ- 40,000 איש ביקשו להשתתף בהגרלה על דירה ברחובות והגישו בקשות במסגרת 7 הגרלות על 622 דירות בעיר.

עיריית רחובות עשתה היסטוריה ונכנסת להגרלה הראשונה לדירות בהנחה, במסלול מחיר מטרה אשר יאפשר לזוגות צעירים רבים לרכוש את הדירה הראשונה שלהם. עיריית רחובות, בשל מיקומה האסטרטגי של העיר ואיכות החיים שהיא מציעה, ראתה במסלול לצעירים מטרה עליונה והקצתה כמחצית מהדירות שווקו לדירות מחיר מטרה. במסגרת ההגרלה יוגרלו 622 יח"ד לקהל הרחב ומתוכן 215 יח"ד יוקצו לתושבי רחובות.


במסגרת ההגרלה יזכו הזוגות הצעירים והמשפחות בהנחה של עד 300,000 ₪ לדירה, הנחה שמוערכת בכ-20% מערך השמאות המקורי. בנוסף, תינתן עדיפות למשרתי מילואים בכ-10% מהדירות. סבסוד ההנה מושת בעיקר עיריית רחובות, שמוכנה לספוג את ההפסד הכספי למען שיווק יחידות דיור בהנחה לטובת תושבי העיר.


הדירות במסלול מטרה הן חלק מהסכם הגג שחתמה העיר רחובות עם המדינה לטובת התחדשות עירונית בשכונת קריית משה וקריית ההגנה להקמה של כ-16,000 יח"ד. עיריית רחובות השקיעה למעלה מ- 500 מלש"ח בשדרוג תשתיות והקמת פארקים על מנת להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר לזוגות הצעירים. העבודות להקמה ושדרוג השכונות הללו כיום בעיצומן.


מי זכאי, היכן ואיך נרשמים להגרלה ?
1. רוצים לבדוק זכאות? אין לכם אישור זכאות? היכנסו לקישור שלהלן  > בקשת אישור זכאות לרכישת דירה בתוכניות "דירה בהנחה" ותוכנית המענקים לרוכשי דירות יד שנייה | משרד הבינוי והשיכון (www.gov.il)
2. הוצאתם זכאות? יש לכם אישור? נרשמים להגרלה עם אישור הזכאות > https://dira.moch.gov.il/ProjectsList#%2FProjectsList

 

רחובות. קרדיט צילום: רון אוריאל

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...