שתף

'שילוט חוזר' ברחובות

11:21 08.04.2019

מה חדש ברחובות

עיריית רחובות קוראת לציבור למחזר את שלטי הבחירותביוזמת חברת המועצה איטל בציר-אלשיך, עיריית רחובות תקיים תחרות לעידוד מחזור שלטי הבחירות, במטרה לעודד מחזור ולשמור על ניקיון המרחב הציבוריגל פוזניאק, תושב רחובות, פעיל חברתי במרכז לצדק חברתי ובוגר הפקולטה לחקלאות, החליט לנצל את תקופת הבחירות כדי לקרוא לתושבי העיר ולתושבי ערים נוספות להתגייס למען מחזור שלטי הבחירות ולעשות בהם שימוש חוזר. פוזניאק עשה זאת גם בבחירות המקומיות האחרונות שנערכו לפני מספר חודשים, בפרויקט אשר נחשב להצלחה גדולה.


לפרויקט  הסביבתי - 'שילוט חוזר' הצטרפה עיריית רחובות והעומד בראשה, רחמים מלול וסגנו עו"ד יניב מרקוביץ', מחזיק תיק חזות העיר.


שלטי הבחירות עשויים מחומרים שונים, וניתנים לשימוש חוזר ולמחזור בדרכים שונות – כגדרות, סככות, כיסויים שונים, מפות, אלמנטים סביבתיים ועוד.

 

חברת המועצה איטל בציר אלשיך. יוזמה מבורכתעל מנת לעודד את השימוש החוזר בהם ואת ניקיון המרחב הציבורי, עיריית רחובות תערוך תחרות עירונית של אופן המחזור המקורי ביותר. כדי להשתתף בתחרות, מוזמנים התושבים החל מה-10.4 , יום לאחר הבחירות, ועד ל-30.4 לשלוח תמונות ולהציג באופן יצירתי את השימוש החוזר שעשו עם השלטים שאינם מתכלים מהבחירות האחרונות: מהכנת שמלה ועד לכיסוי עבור קטנוע. התמונות הפופולריות ביותר (שיזכו במירב הלייקים בשקלול עם בחירת וועדה מיוחדת בנושא) יזכו בפרסים.לדברי ראש העיר, רחמים מלול: "עיריית רחובות שמחה לקדם את נושא המחזור, ומברכת על היוזמה של תושב העיר ושל חברת המועצה , איטל בציר אלשיך".חברת המועצה איטל בציר אלשיך, מחזיקת תיק חדשנות, אסטרטגיה ויזמות: "זו הפעם הראשונה שאנו מקדמים יוזמה כזאת בעיר, ואני משוכנעת שנצליח לעשות שימוש חוזר בשלטים. בנוסף, נקיים תחרות עירונית לקידום ופרסום הפרויקט ''שילוט חוזר'' ואני קוראת לתושבי העיר לעזור באיסוף השלטים, למחזורם ועל הדרך גם לזכות בפרס. בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לסגן ראש העיר יניב מרקוביץ', מחזיק תיק חזות העיר על תמיכתו בפרויקט וסיועו להצלחתו."לדברי פוזניאק: "אני שמח שהעיר שלי הרימה את הכפפה, ובהזדמנות זאת אני יוצא  בקריאה ליתר הערים להצטרף למהלך. גם ראשון לציון השכנה נתנה את אישורה לפרויקט ובטוחני שיהיו עוד ערים נוספות".

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...