שתף

שיחק אותה

14:23 26.06.2017

מה חדש ברחובות

  

 

מאת: עדי בן חיון

 

 

תכירו שם חדש שעושה שרירים בעולם הפוקר, ואולי תיכף גם יהפוך לשם דבר בסצנת הפוקר העולמית. בן מאיה (34), סוכן נדל"ן מרחובות

 

 

בן סיים שלשום הישג ענק כאשר זכה בצמיד באחד מטורנירי סבב הפוקר העולמי, אחרי שלושה ימי תחרות בלאס וגאס בהם השתתפו 1,024 שחקנים נוספים מרחבי העולם.

הוא זכה בצמיד סבב עולמי ראשון בקריירה וברבע מיליון דולר ואמר: "לא האמנתי בעצמי"

 

 

הכבוד הגדול הוא הצמיד, "הגביע" שאוספים השחקנים בטורנירי הסבב הרשמיים ומייחלים לצרף לאוסף ההישגים שלהם. כמו שמגדירים בוויקיפדיה - הפרס הלא כספי הגדול ביותר ששחקן פוקר מייחל לו, ורק כאלף צמידים בקירוב חולקו בהיסטוריה - עניין רציני. אבל מעבר לעניין ה"לא כספי", יש גם את העניין הכספי, כמובן. זה היה טורניר טקסס הולדם בלי הגבלות עם דמי כניסה של 1,500 דולר, ומאיה גרף 257,764 אלף דולר לצד הצמיד בזכות הזכייה(!)

 

ההכרעה הייתה בינו לבין הבלגי תומאס בואוון, אחרי שהשניים נשארו בעקבות ההדחה של האמריקאי טים ווסט, שיחקו 52 ידיים עד שבן הכניע לבסוף את המתמודד הבלגי, כשהוא נעזר בזוג מלכים יפהפה שהיה לו ביד, והגיב בשמחה לאול-אין של הבלגי שהיה עם אס ו-10. לאחר מכן נוספו הקלפים שהשלימו לו פול האוס, וזו לחלוטין הייתה דרך אדירה להשלים רשמית את הזכייה בטורניר.

 

מאיה אמר בסיום שהוא המום: "למעשה, אני בכלל לא משחק בטורנירים. שיחקתי באחד בלבד השנה. הם מתישים אותי, אני משחק שעות ומתעייף. הייתה לי הרגשה טובה מהיום הראשון. ראיתי בראש תמונה שלי לוקח את הצמיד, אבל לא האמנתי בעצמי. אבל אחרי היום השני ידעתי". מאיה הוסיף: "אני המום. כל האנשים שאני משחק איתם יהיו המומים. אני סוכן נדל"ן. יש לי עסק. אף אחד בבית לא עוקב אחריי, אף אחד לא יודע בכלל. בישראל אין פוקר".
ככה או ככה, מערכת הפורטל מאחלת למאיה הרבה בהצלחה, עם הנדל"ן והקלפים גם הם 😊

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...