שתף

שיבוץ גני החובה ברחובות

14:40 06.05.2020

מה חדש ברחובות

כ-3,000 ילדים בגני החובה בשנה"ל הבאה: עיריית רחובות תפרסם מחר בבוקר את שיבוץ  גני החובה


העירייה תפרסם את השיבוצים ביום חמישי הקרוב (7.5) החל מהשעה 9:00 באתר העירוני באגף החינוך והנוער עשו כל מאמץ להיענות לבקשות ההורים לשיבוץ: 95% מהבקשות נענו בחיוב, בהתאם לעדיפויות שננקבו בעת הרישום  .

 

ניתן להגיש ערר עד ה- 18.5.20, רק באמצעות האתר

כ-3,000 מילדי העיר יעלו לגן חובה בשנת הלימודים הבאה: עיריית רחובות, באמצעות המחלקה לגיל הרך באגף החינוך, תפרסם מחר בבוקר, יום ה', בשעה 9:00,  את תוצאות הליך השיבוץ לגני החובה באתר העירייה.


במידה וההורים ירצו להגיש ערעור על השיבוץ הם יוכלו לעשות זאת באמצעות האתר באזור המיועד לכך בעמוד השיבוצים, בין התאריכים 7-18.5.20 . ההחלטות בבקשות הערעור יינתנו באמצעות הדוא"ל ובהודעות SMS עד 30 יום מתאריך הגשת הערעור.


לשאלות ופניות בנושא יש ליצור קשר באמצעות הטל 08-9392433   , 08-9392659 או בכתובות המייל: [email protected] [email protected]  [email protected] , שכן בעקבות המגבלות בשל משבר הקורונה, הממשלה טרם התירה קבלת קהל בעירייה.
המחלקה לגיל הרך באגף החינוך והנוער פועלת בשיתוף הצוותים החינוכיים, על מנת לספק מענה מיטבי לצרכיהם הלימודיים, הרגשיים והחברתיים של כל אחד ואחת מהילדים.
שיבוצי הילדים בגנים נקבעו בהתאם לקריטריונים שפורסמו בחוברת המידע לגנים המופיעה בלינק הבא- https://www.rehovot.muni.il/uploads/n/1577794346.3975.pdf


ראש העיר, רחמים מלול: "גם בתקופה כזו, יחד עם ההתמודדות עם משבר הקורונה, אנו נערכים לקראת שנת הלימודים הבאה. אגף החינוך והנוער השלים את הליך השיבוץ לגני החובה עם נתון מרשים, של מענה חיובי ל- 95% מבקשות ההורים. אנו מאחלים מעבר נעים ומוצלח לכל ילדי העיר העולים לגני החובה".


מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום: " בימים אלה, אגף החינוך והנוער השלים את הליך שיבוץ גני החובה, ובהמשך נפרסם גם את יתר השיבוצים בגנים. במקביל, אנו נערכים
בימים אלה במרץ לפתיחתם המחודשת של גני הילדים עם הסרת חלק מהמגבלות, וקבלת הילדים בזרועות פתוחות עם תום תקופת השהיה בבית ".
מנהלת אגף החינוך והנוער, אפרת צוקרמן: "למרות החוסר בכוח אדם בשל התקופה , התעקשנו להשלים את תהליך השיבוץ, ועשינו זאת מתוך חשיבה מאומצת ושאיפה לתת מענה מתאים לכל הילדים, ולכל בקשות ההורים. הורים שירצו להגיש ערעור על השיבוץ מוזמנים לעשות זאת עד 18.5, אנו נדון בכל בקשה וננסה לסייע בכל הניתן".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...