שתף

שביעות רצון במטה יניב מרקוביץ'

08:08 10.08.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

שביעות רצון במטה יניב מרקוביץ': גידול של כ-55% בתמיכה בתוך חודש

 


בחודש הראשון מאז עלה לאוויר הקמפיין של יניב מרקוביץ' נרשמה עלייה מרשימה של כ-55 אחוזים בתמיכה בו לראשות העיר. בכירים במטה: "ידענו שישנה עלייה לא מבוטלת, אבל הופתענו לטובה מעוצמת הזינוק".


הסיטואציה, כמו בהרבה מצבים משקפת את התיאור הבא:

שאלה: "למה אתה לא מצביע לראובן?" – "כי אני לא מכיר אותו",


"ולמה אתה לא מצביע לשמעון? " – "כי אני מכיר אותו".


"האתגר שלנו הוא, שיכירו את יניב מה שיותר אנשים". הנתון הכי מעודד, בכל הסקרים של כל המפלגות, זו העובדה שמקרב אלה המכירים את יניב – שיעור התומכים בו הוא הגבוה ביותר, בהשוואה לנתונים של מועמדים אחרים.


אתגר נוסף – רבים  מתושבי היער אינם  מודעים לגודל המהפכה שביצע יניב מרקוביץ' בעיר בנושא המרחבים הציבוריים.


"למה אנחנו כל כך אופטימיים"? שואלים/אומרים ממטה מרקוביץ',


כל מנתחי הסקרים ברחובות אומרים: ככל שיותר אנשים יכירו את יניב מרקוביץ' כך יגדל שיעור התומכים בו. זאת בניגוד למועמד זה או אחר, שהסקרים מראים שככל שיותר אנשים יכירו אותו – כך יפחת שיעור התומכים בו.


"איזו עו ד אינדיקציה יש שמצבנו הולך ומתחזק?" , מסבירים במטה מרקוביץ' "כמות ההתקפות הפחדניות והלא הגיוניות נגד יניב באמצעות שליחים, אנשי קש ובוטים מתעצמת והולכת. אנחנו יודעים מיהם, מי שולח אותם. מבחינתנו, אומרים בכירים במטה, בסך הכל זה מצביע על פאניקה ואיבוד עשתונות מצד מתמודדים אחרים.  אנחנו  ממשיכים בדרך החיובית שלנו. הטוב ינצח".

 

סגן ראש העיר יניב מרקוביץ. מרוצים מהגידול בתמיכה

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...