רשת מרפאות שיניים-ד”ר עמוס בוחניק 

רשת מרפאות שיניים-ד”ר עמוס בוחניק

צור קשר

שדה חובה

ראשי

רשת מרפאות שיניים - ד"ר עמוס בוחניק

אודות

רשת “שיניים” הינה רשת מרפאות שיניים פרטיות בפריסה ארצית הפועלת למעלה מ-30 שנה.

המרפאות מקצועיות באווירה נעימה, בהן ניתן טיפול שיניים משובח, שרות אדיב ויחס אישי לכל מטופל. במרפאותינו תמצאו צוות רופאים מומחים בתחומי רפואת השיניים השונים וצוות רופאי שיניים מנוסה, מקצועי ומיומן בכל תחומי רפואת השיניים. טיפולים משמרים, טיפולי שיקום הפה ואסתטיקה, השתלות שיניים דנטליות, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, כירורגיה ועוד. מלבד כישוריהם המקצועיים של הרופאים הקפדנו גם לגבש צוות עובדים אדיב ורגיש שידע להתחשב ברגישויות של המטופל ובצרכיו.

לקוחותינו נהנים מטיפול מקצועי ומאפשרות תשלום נוח בכל אמצעי התשלום הקיימים. כל סוגי הטיפולים, כולל השתלות וניתוחים, מתבצעים תחת קורת גג אחת, במרפאות עצמן, לנוחיות המטופלים. בכל המרפאות איכות הטיפול והרמה המקצועית עומדות מעל הכל ומועסקים בהן רופאי שיניים מהשורה הראשונה. מרפאות רשת שיניים מטפלים בלקוחות פרטיים וכן בלקוחות המבוטחים בביטוח ששיניים בחברות הביטוח השונות כגון: הפניקס, דקלה, מגדל, מנורה, כלל, איילון ודויד שילד.

 

 

השירותים שלנו

אסתטיקה דנטלית  

שיניים לבנות ובריאות נחשבות לסמל של בריאות, יופי ומעמד.
הודות להתפתחות הטכנולוגית האדירה של ימינו, באפשרותו של כל אדם, בכל גיל, לשפר את מראה השיניים שלו וליהנות מחיוך לבן שמשדר אסתטיות ובטחון. תחום האסתטיקה הדנטלית הינו עולם עשיר של פתרונות אסתטיים, המהווים את החיבור בין בריאות הפה למראה חיוכו של המטופל.

מטרת הטיפולים האסתטיים היא לשפר את צורת השיניים החזיתיות ואת צבע השיניים וכן את החיוך, והם כוללים שחזורי שיניים וסתימות בצבע השיניים הטבעי, הלבנת שיניים בלייזר, כתרים וציפויים לאסתטיקה מושלמת ועוד.

הקו המנחה כאן, הינו: שמירה על הקיים ונגיעה כירורגית מועטה ככל הניתן, ולכן יש להדגיש כי טיפולים אסתטיים באים כהשלמה לטיפולי בריאות השן, שכן אין טעם להשקיע ביופי חיצוני על גבי פה לא בריא.

לפרטים נוספים לחצו על התמונה 

השתלת שיניים

בשנים האחרונות הפך הטיפול בעזרת שתלים דנטליים לטיפול שגרתי ואפילו נפוץ במרפאות השיניים. השימוש בשתלים דנטלים החל כבר לפני כ- 40 שנה, ועם השנים חלה התפתחות רבה בתחום זה. שיפורים טכנולוגיים יחד עם ניסיון רב שנצבר עם השנים, מאפשר כיום לרופאי השיניים להעניק למטופלים טיפול איכותי בעל אחוזי הצלחה גבוהים. שיפורים טכנולוגיים יחד עם ניסיון רב שנצבר עם השנים, מאפשרים כיום לרופאי השיניים להעניק למטופלים טיפול איכותי בעל אחוזי הצלחה גבוהים.

טיפול בעזרת שתלים נותן מענה במגוון מקרים:
טיפול בעזרת שתלים נותן מענה במגוון מקרים: החל מחוסר שן בודדת וכלה בלסתות מחוסרות שיניים לחלוטין . עם זאת חשוב לזכור כי כל מטופל הוא יחיד ומיוחד, ולכל מטופל תותאם תכנית טיפול משלו על ידי הרופא ובמידת האפשר תינתן יותר מתכנית אחת. הרופא ידון עם המטופל על היתרונות והחסרונות בכל אחת מהתכניות – טיפול שניתן לשכנה, לדודה, או לחילופין פורסם באינטרנט או בכל מקום אחר, לא בהכרח יתאים.

ישנם מצבים בהם לא ניתן או לא מומלץ לבצע שתלים, אם בשל בעיות מקומיות בלסת של חוסר עצם באופן קיצוני (כיום ניתן להתמודד עם רוב המקרים של חוסר עצם ע”י השתלת עצם), ואם בשל מחלות כלליות (כגון גידולים באזור הראש ו/או הצוואר שטופלו ע”י הקרנות) או תרופות שנלקחות באופן קבוע ופוגעות בריפוי העצם (כגון תרופות ממשפחת הביספוספונטים כמו פוסלן).

רוב השתלות השיניים מתבצעות במרפאת השיניים תחת הרדמה מקומית, כאשר בסיומה חוזר המטופל לביתו לצורך מנוחה והחלמה. כאשר ישנו צורך בטיפול שיניים בהרדמה כללית (מסיבות של מחלות קשות, פחד מטיפולי שיניים או כל סיבה אחרת), ניתן לשלב גם את טיפולי ההשתלה בטיפול זה ואף לבצע מס’ רב של טיפולים תחת אותה הרדמה, שיפחיתו את מספר הביקורים במרפאת השיניים בהמשך, ואף יקצרו במקרים מסוימים את זמן הטיפול הכללי. עם זאת חשוב לציין שהרדמה כללית לא ניתן לבצע בכל מרפאה, וחשוב שיהיה במקום ציוד מתאים וצוות רפואי הכולל גם רופא מרדים ואחות, פרט לרופא השיניים והסייעות.

חשוב לזכור שביצוע שתלים היא פעולה כירורגית ובכל מקרה של בעיות מורכבות הדורשות תשובות, ספקות או שאלות שלא התקבל להן מענה מספק, מומלץ מאד להגיע לבדיקה וטיפול אצל רופא מומחה או לכל הפחות להתייעץ עם רופא מומחה טרם ביצוע הטיפול.

לפרטים נוספים לחצו על התמונה

טיפול שיניים משמר

טיפולי השיניים מתחלקים למספר קטגוריות כגון טיפולים משקמים, כירורגיים, פריודונטליים ועוד, כשהקטגוריה הבסיסית ביותר נקראת טיפולי שיניים משמרים.

מטרתם של טיפולים אלה, הינה שמירה על המצב התקין של הפה והם כוללים בתוכם בדיקות שגרתיות, הסרת אבנית, שחזורים, סתימת חורים טיפולי שורש ועוד. בבסיסו של הטיפול המשמר עומדת המניעה, כלומר הקפדה על צחצוח תדיר ונכון, ביקור אצל רופא השיניים אחת לשישה חודשים ושימת דגש על מצב השיניים בכל עת. בשמירה על רוטינת טיפול קבועה באפשרותכם למנוע טיפולים פולשניים בעתיד ולהבטיח לעצמכם שיניים בריאות ויפות לאורך זמן.

לפרטים נוספים לחצו על התמונה 

 

טיפולי חניכיים

החניכיים הן הרקמה הרכה מעל השיניים והן אלה המכסות על עצמות הלסת התומכות את השיניים.
במקרה של מחלת חניכיים, מפריש רובד החיידקים רעלנים החודרים דרך הרקמה אל העצם העוטפת את שורש השן ומאכלים אותה. במידה ולא מסירים את רובד החיידקים, מצטברים עליו משקעים מהרוק והוא הופך למשקע מחוספס וקשה הנקרא “אבנית השן”. החיידקים ברובד מפרישים רעלנים המגרים את החניכיים, גורמים לדלקת ובהמשך להרס רקמות העצם התומכת בשן ולנסיגתה.

במידה ולא נטפל בדלקת החניכיים, העצם תיספג, ייווצר כיס בין החניכיים לעצם והשן תתנדנד עד שתיפול. הבעיה היא שמחלת חניכיים לרוב אינה כואבת, ולכן לא תמיד יודע המטופל כי היא קיימת וכשמגיעים לרופא השיניים או לשיננית, לעיתים כבר לא ניתן להציל את השן.

על מנת לשמור על בריאות הפה והחניכיים מומלץ לבקר אצל רופא השיניים והשיננית לביקורת ולניקויי שיניים אחת לשלשה חודשים או אחת לשישה חודשים.

לפרטים נוספים לחצו על התמונה 

שיקום הפה

מראה של שיניים ישרות, לבנות ויפות הוא משאלת לב של כל אחד מאתנו, על אף שלמרבה הצער לא כולנו התברכנו בכך

שיקום הפה הינו תחום רחב ברפואת השיניים שתכליתו להחזיר לכדי תפקוד הן בפן הבריאותי והן בפן האסתטי חלקים שונים במערכת הפה (לסת, חניכיים, שיניים) שניזוקו כתוצאה מתאונה או מחבלה קשה, או כתוצאה מהזנחה מתמשכת ובעיות חניכיים.

שיקום הפה הוא הליך מורכב ורציני. ניסיונו ומקצועיותו של מומחה השיקום ואיכות המרפאה בה ייערך ההליך השיקומי, יהיו אלה אשר יקבעו בסופו של דבר את ההצלחה של הטיפול. חשוב מאוד לזכור כי לא מדובר בבדיקה רגילה, אלא בהליך שמצריך ידיים מקצועיות. לפיכך, רצוי לאסוף חוות דעת אודות המרפאה ומומחה השיקום מטעמה.

שיקום הפה דורש תכנית מקיפה לכלל השיניים. השיקום יכול להתבצע בשן אחת או בכל השיניים בפה והוא כולל מגוון רחב של טיפולים, ביניהם: טיפולי שורש, כתרים, השלמת שיניים, גשרים, השתלת שיניים ועוד.
קביעת ההליך נעשית בהתאם למצב הפה ולבעיות הקיימות בו. נלקחים בחשבון גם פרמטרים כגון: האנטומיה של הפה, גיל המטופל ואפילו שיקוליו הכלכליים.

לפרטים נוספים לחצו על התמונה 

 

סרטונים

שדה חובה

לוח ארועים