שתף

רשת חוויות פותחת את ההרשמה לקייטנות גני הילדים

15:28 29.05.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

רשת חוויות פותחת את ההרשמה לקייטנות  גני הילדים עם צפי לאלפי משתתפים והכנה לכיתה א'

 

אמיתי כהן, סגן רה"ע ויו"ר הרשת: "המתווה החדש, שהביא לעלייה בביקושים, יוצע גם השנה בשני מסלולים עם תוכנית פדגוגית מעשירה, הזנה מלאה, הכנה לכיתה א' ושילוב ילדי החינוך המיוחד"

רשת חוויות מדווחת על  פתיחת ההרשמה לקייטנות הקיץ של גני הילדים בעיר, ונערכת לעלייה בביקושים, לאחר שבשנה שעברה ההרשמה נסגרה עם שיא של מעל ל-6,000 ילדי העיר.

בתוך כך, הרשת שמה דגש על שילוב ילדי החינוך המיוחד במסגרות הקיץ. "מדובר בעלייה של כאלף נרשמים לעומת השנים הקודמות, ואנו צופים המשך בעלייה בביקושים, לאור ההשקעות בהכשרות צוותים, תכנים פדגוגיים איכותיים ושירות משמעותי של הכנה לכיתה א' לילדי גן חובה, שפעל בהצלחה אשתקד", אומר אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר הרשת, שמציין כי רמת המעורבות של ההורים עלתה והם שותפים בתהליכים. עוד לדבריו, "במסגרת הקייטנות יתקיימו שני חוגי העשרה ומעבר לתוכן האיכותי, חשוב לציין את המסגרות שאנו מכינים עבור ילדי מיל"ת והחינוך המיוחד, הכוללות את כל ההתאמות הנדרשות, כך שהם ייהנו מרצף חינוכי משמעותי כחלק בלתי נפרד מהחינוך הבלתי פורמאלי בקיץ". כהן הודה לראש העיר, רחמים מלול על תמיכתו בתהליכי ההתחדשות של הרשת ולמינהל החינוך והנהגת ההורים של שיתוף הפעולה.

גולן ביטון, מנכ"ל רשת חוויות, שמוביל את תהליך התחדשות ושיפור השירותים, מציין כי לאור בקשות ההורים, הוא פעל מול הצוות הרשותי להוספת יומיים לפעילות הקייטנות, זאת בהתחשב בתנאי העבודה של הצוותים ותוך ראיית טובת ההורים ואנשי החינוך. עוד לדבריו, לא יחולו שינויים בעלויות הקייטנות, למרות ההתייקרות הכללית במשק. במקביל, ההשקעות בתוכנית הקיץ התרחבו. לדבריו, "שיתופי הפעולה עם הנהגת ההורים ומינהל החינוך בעירייה הובילו ליצירת מענה מותאם אישית לכל תושבי העיר ולעובדים. במרכז העשייה, רשת חוויות שמה דגש על תוכנית פדגוגית מעשירה, הכשרות מקצועיות לצוותים ותחומי בטיחות וביטחון.
בנוסף, נספק תזונה מלאה ובריאה במשך היום לילדים, בפיקוח וליווי יועץ התזונה מטעם הרשת, כך שאנו נערכים בכל ההיבטים לספק את החוויות הטובות ביותר לילדי העיר, תוך פיקוח ובקרה. תודתי לשלי מרין מנהלת הצהרונים וכל צוות האגף על עבודתם לילות כימים להכנת הקייטנות באופן מיטבי".

ברשת מציינים עוד כי החינוך המיוחד ישולב במסגרות, כחלק ממטרות הרשת לתת מענה לכל ילד וילדה בעיר, בהתאם לצרכים. לטובת זאת, נערכה הרשת עם הסעות מאורגנות,  שבאמצעותן יעברו  הילדים להמשך פעילות חינוך משלים בקייטנות חוויות, עד לשעה 16:30.
החל מה-1.8, עם סגירת מסגרות החינוך הפורמאלי, החינוך המיוחד ישולב במסגרות הרשת משעות הבוקר. "החינוך המיוחד מקבל עדיפות מבחינתנו, זו תפיסה חדשה שאנחנו מובילים ולשמחתי מקבלים משוב מאוד חיובי מההורים", אומר ביטון. בנוסף, הוא מציין כי תוכנית מיל"ת (יום לימודים ארוך), המיועדת לאוכלוסיות מוחלשות, תפעל גם היא במסגרות בהובלת רשת חוויות, ובכך תאפשר לתלמידים ולהורים את המשך השמירה על שיגרת החיים.

במקביל, רשת חוויות פותחת לגני הילדים גם את ההרשמה לקייטנות בי"ס יבניאלי וקייטנה בבי"ס שביט,  הכוללת תוכנית ייחודית של הכנה לכיתה א'.

מסלולי והסדרי הרישום בגני הילדים
מסלול 1: מתווה בי"ס של החופש הגדול
תאריכים 2/07-20/07 סה"כ 15 ימים  
מסלול בוקר - 07:30-13:00 מחיר למשתתף 390 ₪  כולל ארוחת בוקר.
תוספת צהרון – 13:00-16:30  מחיר למשתתף 825 ₪ .
במסלול זה תפעל עבור ילדי גני חובה תוכנית הכנה לכיתה א' - בה הילדים יעבדו בקבוצות קטנות וכל ילד יקבל חוברת אישית, אשר תשמש אותו במהלך הקייטנה.
ילדי טרום וטרום טרום חובה יעבדו לפי תוכנית פדגוגית עשירה וייחודית.

מסלול 2: עד תחילת אוגוסט
תאריכים 23/07-08/08  סה"כ 12 ימים (לא כולל 27.7 ט' באב)
מסלול בוקר - 07:30-13:00 מחיר למשתתף 732 ₪  כולל ארוחת בוקר
תוספת צהרון – 13:00-16:30  מחיר למשתתף 660  ₪
שימו לב!

לאחר סיום ההרשמה ניתן יהיה להירשם על בסיס מקום פנוי בלבד במשרדי האגף, רח' החבורה 20 בימים א, ב, ד, ה בין השעות 8:00-16:30 וביום ג בין השעות 8:00-18:00

להרשמה: https://www.havayot.org.il/662/

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...