שתף

רפורמת השירות לתושבי רחובות

09:35 10.09.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

רפורמת השירות לתושבי רחובות: פנחס הומינר, הציג את תוכנית "המנהלת" לשיפור השירות לתושב

 

 

חבר מועצת העיר רחובות, פנחס הומינר, יו"ר הסיעה החסידית חברתית ג', הציג את תוכנית רפורמת השירות שלו לקראת הקדנציה הבאה כשהוא מסתער בכל הכוח על מהפכה בשירות לתושבי רחובות.

 

מדובר בתוכנית אופרטיבית לשיפור השירות לתושב והטמעת מודל מוביל של שירות אנושי, מקצועי ויעיל על ידי הקמת מנהלת עירונית לטיפול בפניות הציבור שתפעל תחת אחריותו האישית כדי להוביל את מהפכת השירות שלו.

 

המודל של התכנית יהיה סיירת מנכ"ל, כשמנהלת פניות הציבור תיזום ותיישם קבלות קהל תקופתיות בנושאים מוגדרים מראש, בשיתוף ובנוכחות מנהלי האגפים ובמטרה לחבר בין התושבים לפקידות הבכירה של העירייה במיוחד בנושאים בירוקרטים.

 

הרפורמה של הומינר, גובשה על פי ניסיון רב השנים שלו כחבר מועצה קרוב ל - 15 שנה כשלשכתו מטפלת באלפי פניות מידי שנה. בשנה האירונה חבדה טיפלה לשכתו בלמעלה מ-2500 פניות ציבור.

 

המינהלת של הומינר תיזום קבלות קהל של פקידי אגף הארנונה ורשויות ממשלתיות נוספות במתנסי"ם שכונתיים, במועדוני קשישים ועוד, על ידי הנגשת שירות וסיוע לכלל התושבים, כולל סיוע פרטני גם לגיל השלישי ואוכלוסיות מוחלשות.

 

כמו כן, מתכנן הומינר, שהעירייה תפעל למנות נאמן שירות לתושב בכל אחד מהאגפים הגדולים הנותנים שירות לתושבים כשתפקידו הבלעדי יהיה לתת מענה אישי לפניות השונות וכן לטפל בתלונות על טיב השירות המתקבלות באגף, לצד פתרון בעיות הדורשות תיאום בין-אגפי.

 

בנוסף, לפי התכנית של הומינר, העיריה תנסח אמנת שירות לתושב בה יוגדרו יעדים של טווחי זמן ונגישות המחייבים בכל הקשור למענה של שירותים מרכזיים לתושבים והעמדת תקציבים להנגשת מידע בדבר שירותים עירוניים מרכזיים, דבר שיקל על התושבים ועל נותני השירותים באגפים השונים.

 

"המנהלת באמצעותי תעמוד על כך שמהירות המענה ואיכות השירות יהיו בסטנדרטים גבוהים ויעילים כאשר כל פניה תיענה תוך יממה לכל היותר"

 

חבר המועצה פנחס הומינר. למען התושב

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...