שתף

רחמים מלול מול מתן דיל

15:08 17.08.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

רחמים מלול מול מתן דיל - האם הבחירות ברחובות יוכרעו רק בסיבוב השני?

 

עפ"י סקר בחירות טלפוני שהתקיים השבוע בקרב 500 נשאלים ונשאלות בעלי זכות בחירה, באמצעות מכון סמית, מסתמן כי קיים פער צמוד בפסגה בין ראש העיר המכהן רחמים מלול שמוביל בראש עם 29% אחוז מהנשאלים לבין יושב ראש האופוזיציה, עו"ד מתן דיל שממוקם כרגע במקום השני עם תמיכה של  25% מהנשאלים.

 

הפער נחשב לצמוד במיוחד, אם מביאים בחשבון את טעות הדגימה האפשרית, העומדת על 4.5%. מכיוון שלפי הסקר, אף אחד מהמועמדים לא עובר את רף ה-40%, נראה כי אם הבחירות ברחובות היו מתקיימות השבוע, הרי שהעיר היתה נגררת לסיבוב בחירות שני בין שני המועמדים אשר מייצגים שני קהלים שונים – את הקהל המסורתי-דתי אשר הצביע למלול גם בבחירות הקודמות, לבין קהל רב-גוני, שמאס בהתנהלות העיריה והחליט לתת את קולו למועמד שמביא עמו בשורה של שינוי ותכניות מעשיות לביצוע.

 

במסגרת הסקר, נשאלו התושבים אם ברצונם להחליף את ראש העיר המכהן, והתוצאות משקפות נתון עגום עבור ראש העיר בפועל לפיו 50% מהנשאלים מעוניינים בכך, 28% אינם מעוניינים בכך ואילו ל-22% לא היתה דעה בנושא.

 

באשר למועמדים האחרים, אשר שניהם מכהנים כיום כסגני ראש העיר, זוהר בלום ויניב מרקוביץ', נראה כי במקרה של בחירות שהיו מתקיימות היום, שניהם היו נאלצים להסתפק במקומות האחרונים, עם תמיכה של 15% ו-10% מהנשאלים, בהתאמה, ובכל מקרה לא היו עולים לסיבוב השני.

 

רחמים מלול ומתן דיל. האם שניהם יתמודדו בסיבוב השני?

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...