שתף

רחובות: הנעדרת חנה דיין אותרה כאשר היא בהכרה מלאה

07:30 19.02.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

סוף טוב: 36 שעות מתחילת החיפושים  אחר הנעדרת חנה דיין מרחובות, היא אותרה על ידי מתנדבי יכ"ל בשדות מאחורי גיבתון כאשר היא בהכרה מלאה ומצבה קל. מתנדבי איחוד הצלה העניקו לה סיוע רפואי ראשוני והיא פונתה באמבולנס לבית החולים קפלן ברחובות

 

יוני רוטנברג ראש סניף רחובות והסביבה באיחוד הצלה ומנהל יחידת האיתור של הארגון באזור מסר: "מברכים על הרגע בו באמת ניצלו חיים של אישה בת 62 שנמצאה בשדות ולא ברור כיצד ואם בכלל הייתה שורדת את הלילה הקרוב.


אני מבקש להודות לעשרות המתנדבים מאיחוד הצלה, יכ"ל, מתנדבי המשטרה, ידידים, זק"א, 360 ואזרחים על שעות של חיפושים ללא פשרות עד שהיא אותרה.


שיתוף הפעולה של איחוד הצלה עם אגף בטחון חירום ותקשוב וכן עם משטרת רחובות מוכיח את עצמו פעם אחר פעם וגם הפעם זכינו להציל חיים. מבקש למסור תודה מיוחדת למתנדבי יכ"ל על האיתור המוצלח"

אבירן ששון מתנדב איחוד הצלה ועובד אגף ביטחון חירום ותקשוב בעיריית רחובות שהשתתף בחיפושים הוסיף: "במהלך הלילה הפעלנו אמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר נמצאים בבעלות עיריית רחובות. פעלנו לאיתור באמצעות מצלמות הרחוב הפזורות בעיר וכן באמצעות רחפן ואמצעים מיוחדים נוספים"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...