שתף

''רחובות היא הבית שלי ושנים ארוכות אני פועל למען תושבי רחובות הנפלאים''

09:23 25.06.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

שוקי קרומר פותח את קמפיין הבחירות שלו בראשות רשימת "הבית של האזרחים הותיקים והתרבות"

 

קרומר הקים וניהל את האגף לתרבות ואמנות בעיריית רחובות והיה שותף להקמת היכל התרבות וכמנהל שלו עד ספטמבר 2022.


קרומר:

"רחובות היא הבית שלי ושנים ארוכות אני פועל למען תושבי רחובות הנפלאים. הייתי בעבר חבר מועצת העיר במשך 8 שנים והחזקתי בהתנדבות את תיק התרבות, נוער וספורט. הקמתי פסטיבל סרטי נשים בינלאומי, סל תרבות עירוני, הגדלתי את תקציבי התרבות והספורט באופן משמעותי, מנעתי זכייה של קבלנים שאינם אמינים ויחד עם חבריי וועדה נוספים חסכנו עשרות מיליוני ₪ לעיריית רחובות ותושביה.


רחובות חייבת להיות עיר שדואגת הרבה יותר לאזרחים הותיקים ולתרבות. אדאג להגדלת התקציבים לכך, הפיכת עמותת על"ה כזרוע המתכננת והמבצעת את כל הפעילויות המגוונות, הקמת מערך תומך של מתנדבים ואנשי מקצוע לאחזקה שוטפת ותיקונים לאזרחים הותיקים, הנחות לכל פעילויות התרבות, הנופש והספורט הקשורים לעירייה, פתיחת המרכזים הקהילתיים לאזרחים הותיקים בשעות הבוקר, הקמת מוזיאון, מרכז מחול ומוסיקה, סינמטק, בניית אמפי גדול ויצירת פסטיבלים לנוער וצעירים. אני והרשימה המצוינת שהולכת איתי, נדאג לכך.
בחודשים הקרובים אפגש עם התושבים ואשתף אותם בחזון שלי ויחד נבנה את תכנית העבודה שתדאג לאזרחים הותיקים ולתרבות ברחובות."

 

שוקי קרומר. "פועל רבות למען רחובות"

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...