שתף

רחובות בין עשר הערים המובילות בבחינת 5 יחידות במתמטיקה

12:41 21.06.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

גם הקורונה לא מנעה מתלמידות ותלמידי רחובות להגיע להישגים הטובים בארץ: בפרויקט מיוחד של אתר ynet והתנועה לחופש המידע נתוני הבחינות של שנת 2021, השנה שלאחר הקורונה, נחשפות והעיר רחובות נמצאת בצמרת. תלמידות ותלמידי העיר רחובות הגיעו למקום ה-10 בישראל בבגרות 5 יחידות במתמטיקה עם ממוצע 86.5

 

 

ציוני שנת 2021, טרם פורסמו ע"י משרד החינוך אך אמש, שלישי (20.6) פרסם אתר YNET את נתוני הבגרויות של השנה באמצעות פניה משותפת למשרד עם התנועה לחופש המידע.

 

גם בשנה שלאחר הקורונה, שנה שאופיינה בזמני בידוד ממושכים, ביטול שיעורים פרונטליים ולמידה באמצעות הזום, התלמידים של רחובות הגיעו למקום ה-10 בבגרות של 5 יחידות במתמטיקה, כאשר הממוצע של העיר רחובות עומד על 86.5.

 

הנתונים בכתבה הוצגו בהתאם למדיניות עיבוד הנתונים של משרד החינוך, לא חושבו ולא נספרו בתי ספר שבהם נבחנו פחות מ-11 תלמידים בבחינה מסוימת (לדוגמא בבחינת 5 יחידות במתמטיקה). חישוב הממוצע בכל אחד מהיישובים נעשה ע"י איגוד בנפרד של הציון הממוצע בכל בית ספר והכפלתו במספר הנבחנים שניגשו באותו מוסד לימודים. את התוצאה שהתקבלה מכל בתי הספר של אותו יישוב חילקו במספר הנבחנים שניגשו לבחינה באותו יישוב.

 

המידע המלא מופיע בכתבה באתר YNET >  https://www.ynet.co.il/news/article/bfjlrfmt0

 

זהר בלום, מועמד לראשות העיר ומחזיק תיק החינוך, התרגש מהחדשות המשמחות:

 

אני מברך את תלמידות ותלמידי רחובות שהגיעו לנתון המרהיב של הובלת ציוני בחינת 5 יחידות במקצוע המתמטיקה ועל הגאווה שהם הביאו לעירנו!

אני רוצה להודות לצוותי החינוך והמנהלה על ההוראה הנכונה והמדויקת ולמינהל החינוך בראשותי על המעטפת המתאימה לכל מוסדות הלימוד בעיר.

עלו והצליחו!

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...