שתף

קפלן: הגורל המשותף הכפול של היולדת ושל הרופאה

07:35 30.05.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

מדהים: אלמז ילדה את בתה ביום ההולדת של הרופאה שניתחה אותה, ד"ר אלה חריש. שנתיים לאחר מכן היא פגשה אותה שוב בחדר לידה, שוב בלידת בתה ושוב- חגגו יחד יום הולדת. שיהיה במזל טוב

 

לפני שנתיים, ב-27.5.21 הגיעה אלמז מרחובות ללדת את בתה השניה במרכז הרפואי קפלן. אלמז מספרת: "הלידה הראשונה של הבן שלי (5.5) הייתה קיסרי חירום ועברה בצורה טראומתית. חוסר וודאות, אפס שותפות בתהליך, שוק גדול.

בחרתי בקפלן כי בלידה השניה קיוויתי לחוויה אחרת וככה באמת היה. ד"ר אלה חריש הגיעה והייתה מדהימה! אנושית, מתעניינת, הקלילה את האווירה תוך כדי וממש עזרה לי לתקן את החוויה הראשונה. התחברתי אליה כל כך ואז גיליתי שזהו יום ההולדת שלה! אמרתי לעצמי שזה חייב להיות מיסטי".


בשבת האחרונה, 27.5, עוד הספיקה לחגוג לבתה מיאל יום הולדת שנתיים, ולמחרת הגיעה אלמז ללדת את בתה השלישית. הפעם היא ביקשה מראש את ד"ר חריש: "הייתה חוויה כל כך טובה שידעתי שאני רוצה אותה איתי. ואכן- רק ראיתי אותה נכנסת לחדר הניתוח ונרגעתי. שוב הייתה לי חוויה טובה, רגועה ונעימה. הגדולה חוגגת יחד עם אלה, הקטנה יום אחריה... ואת שתיהן היא יילדה. זה חייב להיות בכוכבים!"

"מדהים איך מתוך עשרות נשים שפוגשים בעבודה, ועשרות רופאים שאישה פוגשת במהלך הריון, עדיין יש רגעים שנצרבים בזיכרון ואי אפשר לשכוח", אומרת ד"ר חריש. "כרופאה, מרגש לדעת שהשפעת בצורה כזו על יולדת ובעיקר על שהיית שותפה לחוויה כזו שלא תשכח לעולם.
עבור אלמז אני משריינת את התאריך גם בשנים הבאות  מזל טוב לאמא ולשתי הבנות המתוקות שחוגגות יום הולדת!"

גם אנחנו מאחלים מזל טוב (כפול) לאלמז המקסימה וכמובן גם לד"ר אלה חריש היקרה

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...