שתף

קייטנת חנוכה בבתי הספר יוצאת לדרך

10:55 21.11.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

קייטנת חנוכה בבתי הספר יוצאת לדרך: החברה העירונית תפעיל את תוכנית "ניצנים בחופשות" של משרד החינוך לתלמידי כיתות א'-ג' והחטיבה הצעירה

 

החברה העירונית רחובות, בשיתוף מינהל החינוך בעיריית רחובות והנהגת ההורים העירונית, תפעיל גם השנה, ב-27 בתי הספר ברחבי העיר, קייטנה בת חמישה ימי פעילות מהנים בחופשת חנוכה, בין התאריכים 10-14.12.23, במסגרת תוכנית "ניצנים בחופשות" של משרד החינוך. הפעילות מיועדת לילדי החטיבה הצעירה ותלמידי כיתות א' עד ג', ההרשמה נפתחה היום ותסתיים ב-28.11.23 באתר החברה העירונית: https://did.li/HWmIw

 

החברה העירונית רחובות, בשיתוף מינהל החינוך בעיריית רחובות והנהגת ההורים העירונית, תפעיל גם השנה את קייטנת חנוכה במסגרת תוכנית "ניצנים בחופשות" של משרד החינוך. הקייטנה תתקיים בין התאריכים 10-14.12.23, כ"ז בכסלו – ב' בטבת תשפ"ד, ימים ראשון עד חמישי, בין השעות 13:00-8:00, ומיועדת לילדי החטיבה הצעירה ותלמידי כיתות א'-ג'.

 

במהלך הקייטנה, הילדות והילדים ייהנו מפעילויות מגוונות ועשירות בנושאי החג, שיועברו באמצעות צוות חינוכי הכולל רכז/ת בית ספרי ומוביל/ה בכל קבוצה.


הקייטנה בעלות של 100 ₪ ל-5 ימים, כאשר אין אפשרות לרישום חלקי או יומי. יש לצייד את הילדים בארוחת בוקר בכל יום, בהתאם לכללי האלרגיה הנהוגים בבית הספר.


הרישום נפתח היום, 21.11.23 ויתאפשר עד לתאריך ה-28.11.23 באתר החברה העירונית >>  https://did.li/HWmIw

 

לא תינתן אפשרות להירשם לאחר תאריך זה. פתיחת התוכנית מותנית בכפוף למינימום נרשמים.

 

פעילות הקייטנות נעשית בהתאם להנחיות המיגון של פיקוד העורף עבור פעילות חינוכית וההרשמה מוגבלת בהתאם.

 

תלמידים הרשומים לצהרונים במהלך השנה, אינם נדרשים לבצע רישום לקייטנה, מכיוון שהיא נכללת במחיר החודשי של הצהרון. כמו כן, תלמידי הצהרונים בלבד ימשיכו ליום מלא בצהרון עד השעה 16:00, הכולל ארוחת צהריים חמה ומזינה.

 

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "החברה העירונית גאה להפעיל, במיוחד בעת הזו, את מערך הקייטנות ב-27 בתי ספר ברחבי העיר, אשר נותן מענה חינוכי, איכותי וחווייתי לתלמידי הכיתות הנמוכות ולהוריהם. אני מודה למחלקת הצהרונים על ההיערכות המקצועית לפעילות מלאה במהלך ימי חופשת החג".

 

קרדיט לצילום התמונות מאשתקד: החברה העירונית

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...