שתף

צפו בסרטון: מתן דיל קורא לתומכיו לדבוק בקו ממלכתי

12:14 10.03.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

רק באהבה ננצח: מתן דיל קורא לתושבי רחובות ולתומכיו בפרט לדבוק בקו הממלכתי ולא להיגרר לשנאה והסתה מבחוץ. צפו בסרטון

 

המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, התייצב הבוקר מול המצלמה וקרא לתושבי רחובות ולתומכיו בפרט, להמשיך את הקו הממלכתי אותו התווה לכל אורך הקמפיין, והפציר בהם שלא להיגרר לפילוג והשנאה שמגיעים מחוץ לעיר.

 

דיל התייחס בדבריו לקריאה של ארגוני המחאה הארציים התומכים בבלום, להניע את פעיליהם להגיע לרחובות על מנת לתמוך בבלום, שכידוע כבר עמד לוותר על התמודדותו וחזר בו בעקבות הלחצים שהופעלו עליו.

 

"אנא קבלו את פניהם בחיוך ובחיבוק, והראו להם את פרצופה היפה של רחובות" כך קורא דיל בסרטון, כשהוא מתעלה מעל קמפיין הארס והשנאה שמופעל נגדו ביתר שאת במהלך השבוע האחרון, קמפיין שלא בחל בשקרים, השמצות והכפשות שהופקו והופצו בהשקעה כספית גבוהה מטעם ארגונים פוליטיים ארציים.

 

דיל: "אל מול הרוע והשקרים אני בוחר להמשיך בדרך הממלכתית בה צעדתי מתחילת הקמפיין. מחר נתעורר לבוקר חדש שבו נצטרך לחיות יחד כל תושבי העיר, באחדות ובאהבה, בלי מחנות ובלי שנאה.יש לנו עיר מדהימה, עם תושבים איכותיים וטובים, ואני אהיה ראש העיר של כולם!"

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...