שתף

’’צובעים את הדרום’’

15:13 07.12.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

בשבועות האחרונים התקשטו המיגוניות ברחבי המרכז הרפואי קפלן באיורים מרהיבים של אמנים מתנדבים במסגרת פרויקט "צובעים את הדרום"

 


ביוזמת משה גרליץ, מנהל המערך האדמיניסטרטיבי ואילנה קרמניצקי, עוזרת מנהל המערך האדמיניסטרטיבי, הגיעו לקפלן שורת מתנדבים ועל פני שלושה שבועות צבעו, איירו, קישטו וייפו את המיגוניות הפזורות.

 

משה גרליץ: "קודם כל, חשוב לומר תודה למתנדבים על הזמן, הסבלנות והעבודה המרשימה שנעשתה כאן! כל איור מדהים ביופיו ומבטא את כשרונו של האמן שיצר אותו. מאז פרוץ הלחימה הבאנו לקפלן חמש מיגוניות חדשות אשר פזורות ברחבי המרכז הרפואי במטרה לתת מענה הן למבקרים והן לצוות העובדים, ולשמור על ביטחון כולנו בתקופה הזו ובעתיד לבוא".


יוליה גורני, אמנית ומורה לאומנות ומתנדבת בפרויקט אמרה: "שמחנו להגיע ולהירתם ליוזמה החשובה והמרגשת, בעזרתה של שלי פרי, האמנית הראשית בפרויקט 'צובעים את הדרום', שציוותה אותנו לקפלן. זה עוזר לנו, האמנים, לבטא את האומנות שלנו וגם לשמח אנשים ועובדים. היינו צוות גדול- כל אחד מגיע עם הצבעים והכלים שלו, ממקום אחר בארץ ומרקע אחר- וכל אחד מבטא את הסיפור הייחודי שלו דרך הציור"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...