שתף

ערכות להקמת פינת זיכרון בבנייני מגורים

12:40 27.04.2020

מה חדש ברחובות

לאור הסגר: ערכות להקמת פינת זיכרון בבנייני מגורים


כחלק מאיסורי המפגש וההתקהלות בעת הקורונה, גם את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, נאלץ לציין השנה מבודדים זה מזה; לא נפגש בבתי העלמין ולא נשתתף כתף לצד כתף בטקסים.


במיזם "בידוד ללא בדידות" מבית הפלטפורמה של החברה העירונית רחובות  שמובילות קהילות העיר, הפיקו ערכות ייחודיות להקמת פינת זכרון בבניין.


ערכות הזיכרון שירכיבו חניכי קן הנוער העובד והלומד בחבצלת, יכילו פוסטר מעוצב ומכובד לזכר הנופלים, דגל ישראל, זר פרחים ודפים לתוספות אישיות.


חבר המועצה אסף אל-בר מחזיק תיק הנוער והצעירים: ״גם בתקופת הקורונה מחוייבים לזכרון, מחוייבים לביחד - רשת הצעירים העירונית שהקמנו יזמה את הפרויקט המדהים "בידוד ללא בדידות" ומתוך הפרויקט הזה צמח פרויקט ההנצחה והזיכרון המיוחד הזה. בידוד ללא בדידות מוכיח שישנה אפשרות לשותפות של אירגונים רבים ופעילים רבים. אני רוצה לברך את שירי קלר רכזת הרשת העירונית ולהודות במיוחד לחניכי הנוער העובד והלומד ולחברי קיבוצי המחנכים בעיר על השעות הרבות וההקמה של הפרויקט.״


לקבלת ערכה – נגה נבו 054-6735017

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...