שתף

"עמית נרצח פעם אחת על ידי בחורה מסוכנת ופעם שנייה על ידי המחבלים"

11:45 12.12.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

בית משפט השלום ברחובות דן  בטיעונים לעונש של צעירה מנס ציונה שהגישה תלונת שווא בגין אונס שהגישה לפני כחמש שנים נגד עמית מגנזי ז"ל, צעיר מנס ציונה שנרצח במסיבת הטבע נובה ב-7 באוקטובר

 


מגנזי, בן 22, הוגדר כנעדר במשך כמה ימים עד שגופתו זוהתה. הוא השתחרר לפני כשנה משירות צבאי ועסק בהפקת מוסיקה ובהדרכת ספורט.

 

לפני כחמש שנים עמית אבוקרט, שלמדה יחד מגנזי בבית ספר התיכון בן גוריון בנס ציונה, בילתה יחד עמו ועם חבריהם בחוף פלמחים. אבוקרט טענה בתלונה במשטרה כי מגנזי נישק אותה באוהל ולאחר מכן אנס אותה.

 


אבוקרט הגישה את התלונה נגד מגנזי כעבור שנתיים. היא מסרה עדות מפורטת וחשפה מסרונים בווטסאפ בהם לכאורה מגנזי מודה שאנס אותה והתנצל על מעשיו. "הוא איים עליי שאם אפנה למשטרה הוא יפגע בי", טענה אבוקרט.

 

מגנזי נחקר באזהרה במשטרה. הוא הכחיש את החשדות נגדו והצליל להוכיח שלא אנס את אבוקרט ושמדובר בעלילת שווא. הוא הצליח לשכנע את החוקרים שאבוקרט פברקה את ההודעות שלכאורה שלח לה.

 

אבוקרט נחקרה שוב ובעיצומה של החקירה נשברה והודתה שבדתה את האונס נגד מגנזי. ארבעה חודשים לאחר מכן התיק נגדו נסגר מחוסר אשמה.

 

הפרקליטות הגישה נגד אבוקרט כתב אישום לבית משפט השלום ברחובות בגין עבירת מסירת הודעה כוזבת (תלונת שווא).

 

סנגוריו של מגנזי, עו"ד שגיב וניר רוטנברג, היו אלה שהתעקשו שהפרקליטות תגיש כתב אישום נגד אבוקרט לאור חומרת מעשיה. לפני כשנה אבוקרט הודתה באמצעות פרקליטתה, עו"ד רותם טובול, באישומים נגדה. היא הורשעה ונקבע שתפצה את מגנזי אבל לגבי העונש לא נקבעה הסכמה.

 

התובעת דרשה אתמול במסגרת הטיעונים לעונש לגזור על אבוקרט שישה חודשי מאסר בפועל, שאותם תרצה בעבודות שירות, אבל תשלם פיצוי גבוה לבני משפחת מגנזי.

 

עו"ד טובול טענה מנגד כי היא משתתפת בצער משפחת מגנזי על מותו. היא הוסיפה כי אבוקרט עוברת תהליך לשיקום חייה, והביעה חרטה על מה שקרה וביקשה לבטל את ההרשעה. השופטת דחתה את גזר הדין לחודש ינואר.

 

אמו של מגנזי, עו"ד ענת מגנזי-גולדשטיין, אמרה לאחר הדיון: "הבן שלי נרצח פעמיים, פעם על ידי בחורה מסוכנת ופעם שנייה רצח פיזי במסיבת הנובה. יש למצות את הדין עם אותה בחורה מסוכנת. לולא חוקרי המשטרה אשר היו חדים ותפסו בזמן את עלילת הדם אזי הוא היה יושב בכלא על לא עוול בכפו".

 

עמית מגנזי ז"ל

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...