שתף

עכשיו מתרכזים בלנצח

08:28 19.10.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

עכשיו מתרכזים בלנצח: מתן דיל החליף את שלט הבחירות הענק ביציאה מהעיר לשלט מחזק ומעודד

 

ביום שני יצא חבר המועצה מתן דיל בהודעה על חלוקת שלטי מרפסות עם הכיתוב "יחד ננצח – עם ישראל חי" לכל תושבי רחובות.

 

ההודעה באה על רקע הזמנה גדולה לשלטי בחירות שנעשתה מבעוד מועד, והרצון שלא לבטל את ההזמנה כדי לא לפגוע בהכנסות בית הדפוס בימים קשים אלו. דיל הסב את ההזמנה משלטי בחירות לשלטים מחזקים ומעודדים להרמת המורל, אך לא תיאר לעצמו את ההיענות הגדולה שתגיע מהציבור. כבר בשעה הראשונה קיבל דיל לנייד האישי שלו קרוב ל-300 פניות, וכעת כמות השלטים שהוזמנו מגיעה כבר לאלפים, והוא פועל במרץ יחד עם צוות מתנדבים מהמטה על מנת להצליח לספק את הביקוש הרב.

 

במקביל, מתוך אותה ההבנה כי יש לחזק כעת את העורף והחיילים ולסייע בהרמת המורל, החליט דיל להחליף את שלט הבחירות הענק שלו, המתנוסס ביציאה המזרחית מרחובות, לשלט מעודד ומחזק, שיגביר את המורל הלאומי, עם דגל ישראל והכיתוב המתבקש "יחד ננצח!"

 

דיל: "בימים אלו, כולנו מחויבים להתרכז בדבר אחד בלבד – לנצח יחד! כולנו מחויבים לתת גב למאמץ המלחמתי, לחיילים שלנו, לילדים שלנו, לאחים שלנו, למשפחות שלנו, לאמהות שנותרו בעורף בזמן שהבעלים מגויסים, לפצועים, לאבלים ולתושבי הדרום המפונים. בעת הזאת אין משמעות לשלטי בחירות והמטרה המרכזית היא להעלות את המורל ולצעוד בראש מורם אל עבר הנצחון. מסיבה זו החלטתי להחליף את השלט הגדול ביציאה מהעיר לשלט מחזק ומעודד. יחד ננצח!"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...