עיריית רחובות

עיריית רחובות פועלת ללא הרף על מנת להפוך את רחובות לעיר מובילה בתחומי המדע, ההשכלה והתרבות זאת תוך ששואפת לספק איכות חיים גבוה עבור כל תושביה. פעילותה של העירייה מתבצעת בתחומים שונים ומגוונים כמו תפעול גני עירייה, מידע לתושבים, מוקד 106, הוצאת מכרזים במגוון תחומים, הצעת לוח דרושים למגוון משרות בעירייה לרווחתם של התושבים, כך שאם ברצונכם להתעדכן עד לרמת הפרט הקטן, תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות דרך האתר.


כאן תמצאו את כל המידע הרלוונטי אשר יסייע לכם להישאר מעודכנים בכל אשר מתרחש ברחבי העיר תחת מכלול פעולותיה של העירייה. כל האירועים ביוזמתה של העירייה, כל הישגיהם של התלמידים, מערכות החינוך והתושבים השונים של העיר, כל היוזמות והמיזמים, המקומות חדשים שמוקמים ונפתחים, אירועי התרבות, ההודעות החשובות שיש לקחת בחשבון ועוד.


מלבד מידע אודות פעילות העירייה דרך האתר תוכלו להיחשף אל השירותים המגוונים שהעירייה מספקת לתושבים, על כל המחלקות הפועלות בה, לאתר בקלות מספרי טלפון חשובים של עובדי העיירה, מוקדים שונים, לברר על דוחות חנייה שאולי קיבלתם ועוד. המידע אשר מופיע באתר הנו עדכני ומתעדכן בשטף, זאת כדי שגם אתכם תוכלו להישאר מעודכנים.

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...

מה חדש ברחובות