שתף

עידן הכושר: מה הם הגורמים שמשפיעים באופן ישיר על התוצאות של האימון?

10:57 06.06.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

מאמן הכושר ויועץ התזונה, עידן יחזקאל, מסביר לנו מהם הגורמים שמשפיעים על תוצאות האימון, רמז: הכל תלוי בכם!

1. הזמינות שלכם עם מאמן כושר אישי:

הדבר הראשון שחשוב שתיקחו בחשבון הוא את הזמינות שלכם. על מנת להתאמן ולדבוק בתכנית אימונים, עליכם להקדיש לא מעט זמן מלוח הזמנים שלכם.

לעתים, קשה לשנות הרגלים ולהקדיש את הזמן שהיה שייך לדברים אחרים כעת לפעילות גופנית, אך אם אתם רוצים לראות את תוצאות יפות ובזמן מהיר ככל הניתן, עליכם לעשות את ההקרבה הזאת.

ככל שתהיו זמינים יותר למאמן שלכם, כך תוכלו ליהנות מתוצאות נפלאות שיבואו לידי ביטוי ברמה הגופנית וגם בזו הנפשית. מי לא רוצה להרגיש טוב ולהראות טוב?

 

 

2. אז לצד הזמינות שלכם, ישנו פרמטר נוסף והוא ההתמדה שלכם:

המשמעות היא שאם קבעתם אימון עם המאמן הגופני שלכם, לעולם לא מבטלים – מדובר על חלון בלו"ז שלכם שהינו קודש קודשים. כמו כן, אם התחייבתם לאימון כשלוש פעמים בשבוע, עומדים בהתחייבות שלכם.

תכנית אימונים בנויה על פי התדירות בה אתם נפגשים עם המאמן, כך שאם אתם מדלגים על אימונים או לא מתאמנים בקביעות, קצב ההתקדמות שלכם יפגע בהתאם. על כן, התמידו גם בתכנית האימונים, וגם אם החלטתם לשנות את הרגלי התזונה שלכם, התמידו גם בהם.

 

3. היכולת להגדיר לאן אתם רוצים להגיע:

דבר נוסף וחשוב שתעשו בעת שאתם מתחילים להתאמן עם מאמן כושר אישי הוא להגדיר לאן אתם רוצים להגיע.

כבר בשיחת ההיכרות שלכם איתי אני אשאל אתכם מה מטרת האימון שלכם.

ישנם אלו שרוצים להיות בפעילות מבלי הגדרה מדויקת לאן הם רוצים להגיע, לצד אנשים שרוצים להתחטב ולהתחזק, וגם נשים אחרי לידה שרוצות לחזור לג'ינס שלהן. על כן, הגדירו לי את מטרת האימון שלכם.

ברגע שיש מטרה מול העיניים, קל יותר לחתור לכיוונה שכן אתם מתמלאים במוטיבציה לעמוד ביעד שלכם, ובאמת ששום דבר לא יכול לעצור אתכם.
 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...