שתף

עורך דין שאול דבח השתתף בכנס בנושא: היחס המפלה לאבות בשירותי הרווחה

15:41 12.06.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

"כאשר בכנסת ישראל, מבקשים ממני להתייצב אני עושה זאת ביראת כבוד ותחושת שליחות" 

מצבו המשפטי של גבר, אבא לילדים, במהלך הליך גירושין, מול מערכת בתי המשפט וכן מול מחלקת רווחה וגופים נוספים שנוטלים חלק בהליך המשפטי - דברים שנשאתי בוועדה שהתכנסה בכנסת ישראל

כאשר בכנסת ישראל, מבקשים ממני להתייצב אני עושה זאת ביראת כבוד ותחושת שליחות ולא חשוב כמה אני עסוק בניהול תיקי לקוחותיי ומה עומס הדיונים במשרדי ובוודאי לא חשוב כמה נפיץ נושא הכנס ו/או הוועדה אליהם אני מוזמן.


הפעם התבקשתי לשאת דברים בכנס שכותרתו  'היחס המפלה לאבות בשירותי הרווחה':
כל מי שחווה הליך גירושין או מייצג בהליכי גירושין, נתקל בסיטואציה בה, לא אחת, האבא נאלץ להתמודד לא רק עם אשתו במסגרת ההליך שיזם או נכפה עליו, אלא אף מול גורמים נוספים שלהמלצותיהם ולקביעותיהם, יש משקל מכריע וכמעט אבסולוטי, ככל שנוגע הדבר לילדים הקטינים ולקשר שלהם עם האב במהלך הליך הגירושין ואף לאחר סיומו - המדובר בין היתר באפוטרופא לדין, עו"ס לסדרי דין, מחלקת הרווחה וכיוצא בזה.

 

מטרת הכנס הייתה להציף בעיה מוכרת וידועה לדידה, אב, ולא חשוב מי הוא ומה מעמדו ו/או מה טיב מערכת יחסיו עם ילדיו הקטינים, זוכה ליחס מפלה בשירותי הרווחה ונאלץ להוכיח את שברי לכל, שהוא אב והורה טוב לילדיו, לא פחות מהאישה ועצם קיומו של הליך גירושין בין הורים, אין בו מלגרוע מיכולותיו כאב ו/או לכפות עליו להוכיח את היותו אב ראוי וטוב לילדיו בפניי גורמי הרווחה - בדיוק כפי שהאישה לא נדרשת!!!

 

שמחתי ליתן סקירה מנקודת מבטי, תוך הבאת דוגמאות ממקרים בהם טיפלתי עבור לקוחותיי בחלוף 20 שנות קריירה, הן כסניגור פלילי המתמחה בעבירות אלימות במשפחה והן כעורך דין המתמחה בדיני משפחה וגירושין שמנהל תיקים מורכבים המתדיינים בבית המשפט לענייני משפחה ו/או בית הדין הרבני האזורי וזאת במקביל לניהול הליכים פליליים אגב מסירות ידיעות כוזבות וזאת בבית המשפט הפלילי.

 

עו"ד שאול דבח, מומחה למשפט פלילי עם התמחות ייחודית בעבירות אלימות במשפחה - אלמ"ב, ובמקביל ייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הין הרבניים, בתיק הגירושין.

 

תמונת אילוסטרציה

 

משרד עורך דין פלילי שאול דבח, מעניק ייעוץ משפטי וליווי בכל שלבי ההליך הפלילי בעבירות אלימות במשפחה ובמקביל ייצוג בתיק הגירושין, הן מהרגע שבו נפתחו כל החזיתות בתיק הגירושין ובמקביל מרגע המעצר בידי היחידה החוקרת, דרך שחרור בתחנת המשטרה ו/או בית המשפט וכלה בייצוג בערכאות המשפטיות עד להשגת תוצאה משפטית מיטיבה.

 

עורך דין דבח שאול הינו בעל ותק של מעל  19 שנים.
למשרד עורך דין פלילי ומשפחה שאול דבח רזומה רב בייצוג גברים בהליכי גירושין כשבמקביל נדרש עבורם לא אחת, ייצוג כנאשמים בביצוע עבירות אלימות במשפחה - אלמ"ב.

 

*אין לראות במאמר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי.

 

כותב המאמר הינו עורך דין שאול דבח, בעל ותק וניסיון מוכח של מעל 19 שנים, המתמחה במשפט הפלילי עם דגש על עבירות אלימות במשפחה - אלמ"ב וייצוג בתיקי גירושין מורכבים.

עו"ד דבח שאול מכהן כיו"ר משותף של הפורום הפלילי בוועד מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין בישראל וסגן יו"ר פורום הארצי הפלילי בלשכת עורכי הדין בישראל.

‏עו"ד דבח שאול מכהן כסגן יו"ר פורום משפחה ארצי לשכת עורכי הדין‏ ב-‏פורום משפחה ארצי לשכת עורכי הדין בישראל‏

כתובת המשרד: משה לוי 11 (בית UMI), קומה 4 - ראשל"צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509  נייד למקרי חירום: 0522-340999

בקרו באתר המשרד בכתובת: ds-lawyer.co.il

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...