שתף

עדכון בנוגע לבניין אשר נפגע מהטיל ברחובות

11:05 14.05.2023 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

נפילת הטיל בעיר רחובות: הבניין לא ייהרס- העירייה תקיים היום מפגש עם הדיירים, כמובטח- הבוקר החל שיקום הנזק מרכז תאיר והמוזיאון

 

חבלני משטרה הגיעו היום לבניין שבו נפל הטיל על מנת להוציא בזהירות את חלקיו שנתקעו בחצר הבניין (מצ״ב תמונות) .

 

בהתאם לבדיקות המהנדסים, ככל הנראה הבניין לא ייהרס אלא יעבור חיזוקים. מהנדסת העיר יצרה קשר עם הדיירים והסבירה להם כי תלווה אותם לאורך כל הדרך (מצ״ב נוסח הודעתה)
היום ייפגשו אנשי מינהל הנדסה בפגישה שאירגנו עם כל דיירי הבניין על מנת להסביר להם על תהליך שיקום הבניין, יחד עם אנשי מס רכוש.


אנשי מס רכוש אף ביקרו בבניין שנפגע ביום שישי על מנת להתחיל ולאמוד את הנזק בתהליך השיקום

 

ראש העיר רחמים מלול הגיע למקום כדי להתרשם מקרוב מתהליך השיקום : קבלן מטעם עיריית רחובות כבר החל בשיקום ההריסות במרכז תאיר לנפגעי פגיעה מינית, ופועליו הגיעו למקום הבוקר. עיריית רחובות כבר הגישה ביום שישי תביעה רשמית למס רכוש לשיקום הנזק במוזיאון השואה והתקומה ומרכז תאיר .

 

משלחת מטעם הסוכנות היהודית וראשי פדרציות מארה״ב ביקרה במקום, ובראשם איילת נחמיאס ורבין יו״ר הקרן למען נפגעי טרור של הסוכנות, שהעבירה סכום ראשוני לדיירי הבניין בשל הפגיעה.

 

הודעת מהנדסת העיר כפי שנשלחה לדיירי הבניין:

תושבי סמילנסקי 9 היקרים
בוקר טוב
ונעים מאוד, כאן מהנדסת העיר רחובות .
ראשית אציין כי צר לי על מאורעות יום חמישי , אני בטוחה שהחוויה היתה לא קלה כלל. מרגע זה אבקש ללוות אתכם, לאורך כל הדרך עד לרגע שבו כולכם תחזרו לגור בביתכם .
המהנדסים שלי קבעו שהבניין אינו בסכנת קריסה מיידית אך יש לפעול מהר כדי לעצור הדרדרותו, לחזק אותו ולהכין תכניות כדי לטפל  בו .

אנשי מס רכוש יפעילו את הקבלן המבצע לשם שיקום המבנה והחזרת מצב לקדמותו

בשלב הראשון לאחר נקיון והסדרת אמצעי בטיחות ראשונים ואטימת שלושת הדירות הבעייתיות, נוכל לאכלס את רוב הדירות , מתוך מטרה לחזור לשגרה מהר ככל הניתן .
אנחנו - נציגי מנהל הנדסה , ניתן מענה בקבוצה זו לכל השאלות ההנדסיות שיעלו במהלך התקופה הקרובה , עד שכל הדיירים יחזרו באופן מלא לבתיהם .
אני מאחלת לכולנו חזרה מהירה לשגרה , בריאות וימים שקטים .

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...