שתף

סמל אלמוג עמיר זכה למצטיין מחוז דן

08:16 01.05.2019

מה חדש ברחובות

גאווה מקומית: מצטיין מחוז דן - סמל אלמוג עמיר, הנדסאי מיגון במחוז דן, מתגורר ברחובות

 

אלמוג עמיר נבחר להיות מצטיין מפקדת מחוז דן בפיקוד העורף, אל״ם לירון דונל. אלמוג התגייס לצה״ל ביוני 2017 במסלול עתודה כהנדסאי. את לימודיו עשה בתחום ההנדסאות, אדריכלות ובנייה בתיכון אורט רחובות והמשיך במסלול עתודה בכיתות י"ג-י"ד במכללת רחובות. במסגרת תפקידו הצבאי, אחראי אלמוג לבדוק את תקינותם של המקלטים בגזרת מחוז דן בפיקוד העורף.

 

״התפקיד הינו תפקיד משמעותי בעל אחריות רבה, אני אחראי על כך שהמקלטים במחוז דן, שלמעשה הם אלו שמגנים על חיי האדם בעת חירום, יהיו תקינים וראויים לשימוש״.

 

אחיו הגדול של אלמוג משמש כנגד בבסיס צריפין בחיל הקשר ואחיו הקטן לומד בתיכון במסלול שחרות שבסיומו יתגייס לחיל התקשוב. את הבחירה בו להיות מצטיין מחוז דן, הוא גילה ממפקדו כשבוע לפני חופשת פסח. אלמוג כלל לא ידע שהיה מועמד למצטיין מחוז והופתע כשנבחר. ״אני שמח מאוד שנבחרתי להיות מצטיין מפקדת מחוז דן ומודה על כך. זה מוכיח שמעריכים את עבודתי ואת התפקיד שאותו אני מבצע״.

 

סמל אלמוג עמיר. חייל מצטיין

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...