שתף

סופרים ברחובות ייפתחו למבוגרים בלבד

11:28 27.03.2020

מה חדש ברחובות

דואגים לבריאותם: אלו הסניפים והשעות שייפתחו עבור המבוגרים בלבד ברחובות 

 

בעקבות פנייה של חבר מועצת העיר אמיתי כהן לאיתן יוחננוף מנכ"ל ובעלי רשת יוחננוף, החליטה רשת יוחננוף כי שני סניפים של הרשת ברחובות  יהיו פתוחים בימים ראשון - חמישי משעה 6:00 - 8:00 לבני הגיל השלישי מגילאי 60 ומעלה (בהצגת ת.ז בלבד).

 

פנייתו של חבר המועצה אמיתי כהן נעשתה בעקבות פניות של מבוגרים בעיר שרוצים לערוך קניות אך חוששים להגיע לסופרים, ומעוניינים לשמור על בריאותם.

 

לאור הפנייה, החליט איתן יוחננוף כי בשעתיים ראשונות של היום,  יהיו הסניפים פתוחים אך ורק למבוגרים מגילאי 60 . כך יוכלו לשמור על עצמם מחשש להדבקה.

 

הסניפים הינם סניף מפוח בשכונת קריית משה וסניף אחד העם, הקרובים לריכוזי אוכלוסיה כדי שהמבוגרים לא יצטרכו לנסוע/ללכת מרחק רב.

 

חבר המועצה אמיתי כהן, יו״ר רשת חוויות: ״גם המבוגרים יוכלו לצאת לקניות לקראת הפסח הקרב ובא, כאשר בסניפים עושים הכל בכדי לשמור על בריאותם. אני רוצה להודות לאיתן יוחננוף שנענה לבקשה. תושבים ותיקים שעדיין חוששים לצאת -יכולים לפנות אלי ומתנדבים יעזרו להם בקניות"

 

בתוך כך, גם רשת ויקטורי פותחת את סניף רחובות לאוכלוסייה המבוגרת בשעות נפרדות.


סניף ויקטורי ברחובות יפתח החל מיום ראשון 29.3 בבוקר במיוחד לטובת תושבי העיר בני הגיל השלישי.


הכניסה לסניף בין השעות 07:30-09:30 בימים א-ה תותר רק לבני 65 ומעלה בהצגת תעודת זהות או בהצגת תעודת תושב ותיק.

 

אייל רביד מנכ"ל ויקטורי: על מנת לשמור על בריאות לקוחותינו, יזמנו שיתופי פעולה ביחד עם מספר ראשי רשויות אשר בעירם אנו מפעילים את סניפי הרשת. בהחלטה משותפת החלטנו לפתוח את הסניפים בשעות ייעודיות לגיל השלישי וכן, על פי צרכי ונוחות התושבים. זאת, כחלק מהמאמץ הלאומי להנגשת מזון לתושבי המדינה ולשמירת בריאותם של כלל אזרחינו."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...