שתף

סגירת תיק בפרקליטות בעילת אין אשמה פלילית

14:01 11.12.2023 | עורך דין דבח שאול- מומחה למשפט פלילי ותעבורה, גירושין ומשפחה

מה חדש ברחובות

בימים טרופים אלו, טוב לדעת שטחנות הצדק, עדיין טוחנות, גם אם לאט (שנתיים של מלחמה) עדיין תמיד טוב לקבל את הבשורה שנעשה צדק

לא "סתם צדק", אלא צדק מוחלט המנקה מכל רבב את לקוחותיי, זוג הורים נורמטיביים לחלוטין מעבירות קשות שיוחסו להם - עבירות לו הורשעו בהן, היו מבלים מאחרי סורג ובריח

בימים אלו נודע לנו מהפרקליטות על סגירת תיק חקירה סבוך בעילת אין אשמה פלילית - זיכוי - המשמעות מחיקת הרישום הפלילי בתוך 24 שעות!

 

לקוחות משרדי, בעל ואישה, נורמטיביים לחלוטין, שביום אפור אחד נקראו, אחר כבוד, אל תחנת המשטרה, בזו אחר זה, והוטחו בהם דברים נוראיים, שלכאורה ביצעו בבנם הקטין.

 

ללקוחות האומללים יוחסו עבירות של תקיפת בנם הקטין, וזאת לאחר שהקטין מסר גרסתו לגופים הרלוונטיים. יודגש שכבר מהיום הראשון מרשיי טענו לחפותם ואף הגדילו לטעון שמדובר בלא פחות מעלילת דם וכי הם מוכנים למצות את המאבק המשפטי להוכחת חפותם, הן מול הפרקליטות ו/או חלילה בבית המשפט.

 

 

העבירה שיוחסה למרשיי הינה לפי סעיף 382 (ב') (2) לחוק העונשין תשל"ז - 1977 - תקיפה סתם של קטין (המוגדר כחסר ישע) על ידי אחראי.

 

במשך כמעט שנתיים, לא ויתרנו, לא התפשרנו, וניהלתי עבורם את המערכה הקשה מול משטרת ישראל היחידה החוקרת, ובהמשך, מול הפרקליטות הפלילית, וזאת במטרה לסגור את התיק כנגדם, שלא יבשיל, חלילה, לכדי כתב אישום, ואכן, לאחר מלחמה עיקשת - התבשרנו לאחרונה שהתיק נסגר מעילת אין אשמה פלילית!

 

מכאן עולה שוב ושוב, ביתר שאת, החשיבות שבשכירת עורך דין מיומן בתחום הפלילי, וזאת מוקדם ככל הניתן, ובוודאי, טרם החקירה במשטרה.

 

עו"ד שאול דבח, מומחה למשפט פלילי ותעבורה, משפחה וגירושין עם התמחות ייחודית בעבירות אלימות / אלימות בתוך המשפחה / פגיעה בקטין וחסר ישע, בעל ותק של 20 שנים. למשרד עורך דין פלילי ותעבורה, משפחה וגירושין שאול דבח רזומה רב של הצלחות בסגירת תיקים בעילת אין אשמה פלילית השקולה לזיכוי.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...