שתף

נפתלי בנט ואיילת שקד מגיעים לרחובות

11:00 26.07.2020

מה חדש ברחובות

שר הביטחון לשעבר נפתלי בנט ושרת המשפטים לשעבר איילת שקד מגיעים לרחובות

 

מפגש עסקים ענק לכל אזור השפלה עם חבר הכנסת ושר הביטחון לשעבר נפתלי בנט וחברת הכנסת ושרת המשפטים לשעבר איילת שקד בהובלתו של חבר המועצה אמיתי כהן

 

ביום שלישי 28.7 יגיעו לסיור ומפגש ברחבי העיר עם העסקים ברחובות בהובלת חבר המועצה אמיתי כהן, חבר הכנסת ושר הביטחון לשעבר נפתלי בנט וחברת הכנסת ושרת המשפטים לשעבר איילת שקד כחלק ממסע ברחבי הארץ לשמוע את מצוקתם האמיתית של העסקים ולעלות אותם בפני הכנסת ולהשמיע לכלל המדינה.

 

אמיתי כהן ביקש מהשרים לשעבר וחברי הכנסת נפתלי ואיילת כחלק מהסיור שלהם ברחבי הארץ להגיע דווקא לרחובות ולשמוע את העסקים בעיר שכוללים מגוון רחב של בעלי עסקים מהחנויות הקטנות, בעלי המקצועות החופשים ועד בעלי החברות הגדולות.

 

לאחר הסיור בשוק ובעסקים רחבי העיר יקיימו חברי הכנסת מפגש עם בעלי עסקים מכל קצוות העשייה באזור בכדי לקיים סיור מוחות, לשמוע ולחשוב יחד כיצד על המדינה לפעול ולמצוא פתרונות יצירתיים להמשך התעסוקה ושמירת הכלכלה הישראלית.

 

חבר המועצה אמיתי כהן: "אני רואה יום יום את המצוקה הקשה שבה נקלעים העסקים בעיר בפרט ובארץ בכלל ובניהם חברים רבים, ביקשתי מנפתלי ואיילת להגיע ולשמוע וכך להשמיע את קולם וזעקתם, על המדינה למצוא את הפתרונות היצירתיים כיצד לעזור לבעלי העסקים להמשיך להתקיים"

 

ליאור נעים הבעלים של ביאנקה ואולם טרוסא שמארח את המפגש אצלו מסר : "אני שמח לארח את ח"כ נפתלי בנט  אני ועוד עצמאים רבים רואים בו כנציג העצמאים בכנסת והאיש שראוי להיות ראש הממשלה הבא, אני יום יום חי את המציאות הקשה לראות עסק שהיה תוסס חיים ונותן שרות לקהל גדול , שמגיע למצב שאיננו יכולים לעבוד בצורה סדורה , חייבים לחשוב מחוץ לקופסא ונפתלי בנט הוכיח את עצמו כשר בטחון שפעל ללא לאות , אני רוצה להודות לו ולאיילת שקד , וכבוד הוא לי לארח נציגות מיוחדת של אנשי עסקים מכל קצוות הקשת הכלכלית"

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...