שתף

נפתחה ההרשמה לצהרוני גני הילדים

07:45 14.05.2019

מה חדש ברחובות

רשת חוויות: נפתחה ההרשמה לצהרוני גני הילדים

 

רשת חוויות פתחה אתמול את הרישום לצהרוני גני הילדים של העירייה, כאשר השיבוץ לצהרון יעשה בהתאם לשיבוץ שיקבע לגן העירייה. תחילה יוכלו להירשם רק ילדי גן החובה שקיבלו שיבוץ לגן העירייה, ילדי טרום החובה יוכלו להירשם בימים הקרובים ובהמשך ירשמו ילדי טרום טרום חובה.

 

יו"ר דירקטוריון רשת חוויות, אמיתי כהן, מסר כי: "על מנת לייעל את התהליכים, גם השנה תתבצע הרשמה דרך אתר האינטרנט של רשת חוויות. לאחר ביצוע הרישום המקוון, יקבלו ההורים אישור הרשמה למייל. כמו כן, גם השנה עמדה רשת חוויות בכל הקריטריונים של משרד הכלכלה (התמ"ת) ונמצאה זכאית לקבל סמל מעון, שמשמעותו סבסוד להורים הזכאים". ברשת חוויות ציינו עוד כי בשנה שעברה, בוצעו החזרים כספיים בסך של כמיליון וחצי שקל, בגין סבסוד הצהרונים לכ-700 משפחות.

 

אמיתי כהן. יו"ר דירקטוריון חוויות


מנהלת הצהרונים, אריאלה חבר, מסרה כי: "רשת חוויות מתמחה בהפעלת צהרונים לילדי הגנים העירוניים ומפתחת תוכניות חינוכיות ופדגוגיות ייחודיות, על מנת לתת מענה מיטבי ופרטני לילדי העיר. לצד זאת מתבצעות הדרכות מקצועיות לצוותים וכלל הפעילות מתבצעת בליווי ובפיקוח של אגף הגיל הרך ברשת חוויות ושל משרד הכלכלה".

 


ההרשמה תתבצע באתר האינטרנט של רשת חוויות www.havayot.org.il בין התאריכים 13.5-31.7. למשלמים בהמחאות, יש לבצע רישום מקוון דרך אתר רשת חוויות ולהגיע בפרק זמן של 5 ימי עסקים למשרדי אגף הגיל הרך להסדרת התשלום. מחיר הצהרון החודשי יעמוד על 935 ₪. דמי הרישום יעמדו על סך 150 ₪.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לאגף הגיל הרך, רחוב החבורה 20 רחובות.
דוא"ל [email protected]havayot.org.il, טלפון: 08-6616371

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...