שתף

נכנסה ללב של כולם

13:22 12.06.2019

מה חדש ברחובות

 

 

שושי רז, סייעת חירשת המועסקת בצהרוני החברה העירונית רחובות, הופיעה בכתבה בחדשות 12

הכתבה הציגה אנשי חינוך מיוחדים המועסקים במסגרות חינוך רגילות

 

מטרת הכתבה הייתה להראות כי הכל אפשרי, וכי למגבלה לעתים יש יתרונות רבים, לא רק לבעל המוגבלות, אלא גם לסביבה בה הוא מועסק, ולכן, למעסיקים כדאי לתת הזדמנות לכולם.

 

שושי רז. צילום: יח"צ

 

לאחר שידור הכתבה, התראיינה שושי רז בחדשות הבוקר, עם ניב רסקין, בנושא, וסיפרה כיצד הילדים מקבלים אותה וכיצד היא מתקשרת איתם. עוד סיפרה שושי על הקשיים שחוותה בדרך, בניסיונות להתקבל לעבודה, עד אשר 'החברה העירונית רחובות' ראתה בהעסקתה זכות גדולה. 

 

לצדה של שושי ישבה תלמידה שלה מהצהרון, שסיפרה על השהות בצהרון עם שושי מנקודת-המבט שלה, על ההתנהלות איתה ביומיום ועל התקשורת איתה, במסגרתה למדו הילדים מילים רבות בשפת הסימנים, ועל-ידי כך רכשו עוד שפה. 

 

שושי רז בצילומים. צילום: יח"צ

 

לדברי נופר טולדו, מנהלת צהרונים של החברה העירונית רחובות: "אנו לא מאפשרים ללקות להוות מחסום לקבלה לעבודה, להיפך, אנו דוגלים לשלב אנשי-חינוך בעלי מוגבלות במסגרות החינוך הרגילות, והרווח הוא כפול לחברה, גם נותנים הזדמנות שווה לכולם וגם הילדים, במיוחד במקרה של שושי, זכו להיות בכיתה עם סייעת שהיא לב גדול ועונה להם על הצרכים, הן הפדגוגיים והן הרגשיים."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...