שתף

מתן דיל מביא את בשורת השינוי בחוברת דיגיטלית מלאה ומעודכנת

09:46 12.02.2024 | מערכת האתר

מה חדש ברחובות

בוחרים להתקדם למקצועיות ושקיפות: מתן דיל מביא את בשורת השינוי בחוברת דיגיטלית מלאה ומעודכנת

 

המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, הציג לכל אורך הדרך קו ברור ונחוש, אשר מציע להתקדם להנהגה חדשה, שתעבוד על פי תכניות מקצועיות, ותשאיר מאחור את שיטת הניהול הישנה והמסורבלת שבה עובדת העיריה כיום. היום הוא מציג את תכנית העבודה המעודכנת הכוללת גם את תחום המיגון והבטחון שנוספו בתקופת המלחמה.

לתוכנית מתן המלאה >> bit.ly/3ujmjZW

 

מהבחינה הזאת, נבדל דיל משלושת המתמודדים האחרים בכך שהוא היחיד שאינו שותף להנהלת העירייה הנוכחית ומשיטת הניהול שלה, והוא מגיע עם חזון ורצון להביא את בשורת השינוי, לעבוד בשקיפות מול הציבור, עם תקציבים ברורים ותכניות מקצועיות.

 

את תכניות העבודה בתחומים השונים – חינוך, תחבורה, ניקיון ועוד – ניתן למצוא בהרחבה באתר האינטרנט הרשמי שלו, כאשר אלה נכתבו באמצעות הניסיון הרב שצבר דיל בעבודתו בעירייה, יחד עם טובי המומחים והמוחות שגייס לטובת העניין ותוך שיתוף תושבים והקשבה לצרכיהם.

 

חלק מהתכניות כבר הוצגו בעבר, וכעת משיק דיל את הגירסה המעודכנת, הכוללת גם את תכנית המיגון והבטחון, אשר מביאה עמה בשורה פורצת דרך בנושא המיגון הפרטי, ותקצר את הדרך לאלפי תושבים שעדיין חיים ללא מיגון ראוי לשעת חירום.

 

דיל: "התכנית מהווה נקודת פתיחה מצוינת לשינוי ולרוח חדשה, אך לפנינו עוד דרך ארוכה, ואני זמין עבורכם להערות, פידבקים ותובנות. יש לנו עובדי עירייה מסורים ומצוינים, אך חסרה לנו הנהגה שיודעת להתוות את הדרך הנכונה ולהגיע להישגים."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...